Drużyna 4 Niewolnicy z Socorro - Flanagan John (2017) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Drużyna 4 Niewolnicy z Socorro - Flanagan John (2017) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 21.95 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
Drużyna. Tom 4. Niewolnicy z Socorro
21.95
TaniaKsiazka.pl
Drużyna. tom 4. niewolnicy z socorro - john flanagan
26.53
InBook.pl
Drużyna. Tom 4. Niewolnicy z Socorro
30.04
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Jaguar
Kategoria:Literatura obcojęzyczna
ISBN 9788376862446
Oprawa miękka
Autor Flanagan John
Wydawnictwo Wydawnictwo Jaguar
Ilość stron 478
Rok wydania 2017

Opis

Młodzi magowie osiadają na smoczej wyspie Jaszczurze. Ukrywają się tam przed starymi mistrzami, którzy próbowali przejąć nad nimi kontrolę. Zakładają stowarzyszenie Drugi Krąg. Niestety, sielanka na wyspie nie trwa długo.

Druga część "Kronik Drugiego Kręgu" to opowieść o pokaźnej sile przyjaźni i niezwykłych możliwościach ludzkiej natury.
W Hallasholm Stig przygotowuje się do obfitego turnieju, w którym zostanie wyłoniony najwaleczniejszy spomiędzy wojowników Skandii. Późną nocą ktoś stuka do jego drzwi, ktoś kogo Stig nie spodziewał się już nigdy zobaczyć - przybywa z prośbą o pomoc. Z prośbą, której Czaplom nie godzi się odrzucić, bo chodzi o misję ratunkową na niespotykaną skalę.

Daleko, na przeciwległym krańcu oceanu, leży miasto i cesarstwo Byzantos, nękane napaściami pirackich hord. Agresorzy porwali syna cesarzowej Justyniany. Drużyna wyrusza pod osłoną ciemności, by ocalić chłopca z rąk porywaczy. Ich okręt wyrusza na południe, płynąc ku wyspie Santorinos, gdzie nad zalanym falami oceanu gigantycznym kraterem dawno wygasłego wulkanu na niedostępnym urwisku unosi się mocna twierdza.

W siódmej części kipiącej od fascynujących przygód serii Drużyny, Czaple zmagają się z piratami pośród wzburzonych morskich odmętów. Na ich barkach spoczywa odpowiedzialność za losy imperium!
Drugi tom opowieści o świecie żyjącego mroku, w którym czyha niewidzialny wróg.

Fantasy pełne humoru! Dla zwolenników Zwiadowców, Percy'ego Jacksona i Harry'ego Pottera!

Drzwi między naszym światem a światem mroku zostały otwarte na oścież.

teraz Rycerze muszą zmierzyć się z dworem Bezkresnego Króla. Dwór wystosował oficjalne zaproszenie do Denizena, chcąc podziękować mu za ocalenie królewskiej córki. To albo wyjątkowy zaszczyt… albo pułapka.

Kiedy Rycerze spotykają członków Wiecznego Dworu, początkuje się bitwa.

Denizen to po prostu zwykły chłopiec, na którego spada tajemnica. A on ciężar tej tajemnicy i konsekwencji, jakie za sobą niesie, będzie w stanie utrzymać. Wyjątkowo niebanalna i wciągająca powieść dla młodzieży. Jest świeża, pełna magii, napięcia i tajemnic.

naszksiazkowir.blogspot.com

Chcecie na moment powrócić do beztroskich czasów dzieciństwa i zanurzyć się

w magii? Ta książka jest dla was doskonała.

pabottyro.blogspot.com
Pierwszy tom "Kronik Drugiego Kręgu" Ewy Białołęckiej, jednej z najpopularniejszych polskich pisarek fantasy dla młodzieży. Świeże pokolenie młodych czytelników ma okazję poznać młodego maga Kamyka obdarzonego niezwykłym darem Tkacza Iluzji i jego puchatego i w całości niegroźnego smoka, Pożeracza Chmur. Niezwykła opowieść o poszukiwaniu tożsamości.
Kiedy Czaple zostają wysłane do Araluenu, cała drużyna jest podekscytowana perspektywą nowej przygody. Niebawem jednak okazuje się, że dawni wrogowie nie śpią, i młodzi żeglarze mogą zapomnieć o spokojnej przeprawie… Czaple zostają wplątane w niebezpieczną intrygę i zmuszone do wzięcia udziału w wyprawie, której celem jest uratowanie porwanych Aralueńczyków, którzy posiadają zostać sprzedani na targu niewolników w Socorro. Tym razem Hal i spółka posiadają do pomocy jednego z królewskich zwiadowców.choćby takie wsparcie może okazać się niewystarczające…