Tattoo Thief promocja 2024

Cena25.91
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Libristo.pl

Parametry

Producent:Orion Publishing Co
Kategoria:Literatura obcojęzyczna
ISBN 9781409175124
Oprawa miękka
Ilość stron 384
Rok wydania 2018

Opis

A fast-paced serial killer thriller for fans of THE GIRL WITH THE DRAGON TATTOO and RAGDOLL that follows a trail of blood and ink and cut skin through the streets of Brighton