Amica FK244.4 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Amica FK244.4 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1219.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Lodówka AMICA FK244.4
1219.00
Empik
Lodówka AMICA FK244.4X
1259.00
Empik
AMICA FK244.4X Srebrna
1299.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Amica
Kategoria:Lodówki
Kolor biały, srebrny
Wysokość 144 cm
Szerokość 54 cm
Klasa energetyczna C+
Pojemność chłodziarki netto 153 l
Pojemność zamrażarki netto 52 l
Zdolność zamrażania 2 kg/24h
Ilość agregatów 1
Poziom hałasu 38 dB
Roczne zużycie energii 219 kWh/rok

Opis

Lodówka Amica FK 244.4 FrostControl biała LED Lodówka Amica FK 244.4 w kolorze białym, o objętości całkowitej 206l, z systemem FrostControl oraz funkcją Super Chłodzenia. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Kolor: białyWysokość: 144 cmSzerokość: 54 cmWymiary: 144x54x55 cmKlasa energetyczna: FPojemność chłodziarki netto: 153 lPojemność zamrażarki netto: 52 lZdolność zamrażania: 2,5 kg/24hPoziom hałasu: 39 dBCzas przechowywania w razie braku zasilania: 23 godz.samoczynne odszranianieUniwersalne drzwi: L / POświetlenie LEDSefety Glass FrostControl Praktycznie zapomnisz, jak rozmraża się zamrażarkę.

Z technologią FrostControl lód nie osadza się między szufladami a czyszczenie i rozmrażanie urządzenia jest wyjątkowo nieskomplikowane i prędkie. To zasługa niepowtarzalnego usytuowania parownika. Ponadto zyskujesz więcej miejsca na produkty.

FrostControl to nie tylko mniej obowiązków, lecz i więcej higieny i przestrzeni. Od teraz każde rozmrażanie to dosłownie chwila! Klasa energetyczna: F Nie lubisz wysokich rachunków za prąd? Wybierz mądrze klasę energetyczną!

Pamiętaj, iż lodówka pracuje poprzez cały rok – 24 godziny na dobę – a każda sekunda jej pracy to potencjalne oszczędności dla Ciebie. Ograniczając pobór prądu, troszczysz się także o środowisko. Ekonomia i ekologia w jednym!

Simple InsideControl doskonale urządzona kuchnia łączy wygodę używania ze stylem. Dlatego panel kontrolny lodówek z elektronicznym sterowaniem Simple InsideControl umieszczony jest wewnątrz chłodziarki.

komfortowo regulujesz ustawienia lodówki, a jej wysmakowany wygląd zadowala oko. Brak zbędnych składników na froncie urządzenia to ergonomia w parze z elegancją! Pojemnik na warzywa i owoce Przechowujesz zróżnicowane artykuły na jednej półce? Nic dziwnego, że owoce czy warzywa mogą wtedy pachnieć inaczej.

To dlatego, że w lodówce przenikają się zapachy wielu potraw. Ale jeśli do ich przechowywania wykorzystasz asygnowany Pojemnik na warzywa i owoce, już za każdym razem będą mieć taki zapach, jak powinny! Nie tylko optymalizujesz przestrzeń w swej lodówce – dzisiaj możesz zjeść pyszne i pachnące jabłko czy brzoskwinię za każdym razem wtedy, kiedy masz na to ochotę.

FlexiShelf Taka pojemna ta lodówka… a Ty dalej masz problemy ze zmieszczeniem wszelkich produktów? Nie z wyposażeniem lodówki w FlexiShelf! dzisiaj gdy coś się nie chce zmieścić, po prostu zaaranżuj przestrzeń w lodówce po swojemu!

Przestawiaj i wyjmuj półki tak, jak tylko Ci potrzeba! Zyskaj więcej miejsca dzięki rozciągliwym elementom wyposażenia lodówki. Dzisiaj wszystko się zmieści! Funkcja Super chłodzenie Przyjęcie? Spodziewasz się gości? Gdy potrzebujesz schłodzić więcej produktów naraz, skorzystaj z Funkcji Super chłodzenie!

Dzięki niej ekspresowo schłodzisz dużą liczbę produktów równocześnie. Dlaczego to takie ważne? Bo im krócej trwa ten cykl, tym dłużej produkty zachowują świeżość i wartości odżywcze. A dzięki stosownemu wykorzystaniu energii mniejsze są też...

jej koszty. Wygodniej, zdrowiej i oszczędniej! SPECYFIKACJA technologicznA: Kolor: BiałyWysokość:...