Beko RCNA406E40 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Beko RCNA406E40 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
RCNA406E40ZXBN Lodówka BEKO
1999.00
MediaMarkt.pl
Lodówka BEKO RCNA406E40DZWN No frost 200cm Biała Podajnik wody
1999.99
Media Expert
BEKO RCNA406E40ZXBN NoFrost Srebrna
2099.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Beko
Kategoria:Lodówki
Kolor biały
Rodzaj side by side, side by side
Szerokość 59 cm
Klasa energetyczna C+++
Pojemność chłodziarki netto 388 l
Sterowanie elektroniczne

OpisWybrane atrybutyPoj. Netto chłodziarki [l] 253
Poj. Netto zamrażalnika [l] 109
Klasa energetyczna A+++
No Frost Pełny No Frost
Uszczelka antybakteryjna | Ochroń wnętrze lodówki przed drobnoustrojami

Uszczelki w lodówkach Beko produkuje się z dodatkiem środków antypleśniowych i grzybobójczych, dzięki czemu nie tylko one same pozostają wolne od drobnoustrojów, ale tworzą antybakteryjną barierę gwarantując higieniczną i bezpieczną przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny. Uszczelka jest ponadto ogrzewana,uniemożliwiać nieszczelnościom i nie pogarszać warunków przechowywania produktów.


Komora EverFresh+ | Przechowuj świeże warzywa i owoce nawet do 30 dni

Zielone warzywa nieraz psują się w lodówce, ponieważ na ogół kupuje się je w obszernych ilościach. W celu przedłużenia świeżości warzyw i owoców, Beko zaprojektowało nową komorę o nazwie EverFresh+. Dzięki niej warzywa i owoce istotnie dłużej zachowują świeżość i przydatność do spożycia - nawet do 30 dni. Komora EverFresh+ minimalizuje wahania temperatury w środku szuflady przez wykorzystanie uszczelki naokoło pokrywy szuflady, zaś specjalnie wytłoczona, perforowana pokrywa zapewnia nad wyraz wysoki poziom wilgoci- słuszny dla warzyw i owoców.


Active Fresh Blue Light | Zapewnij świeżość i naturalny smak warzywom i owocom

Światło o niebieskim zabarwieniu w lodówkach Beko zapewnia ciągłość cyklu fotosyntezy i działa precyzyjnie jak światło słoneczne, umożliwiając warzywom i owocom zachowanie wartości odżywczych. Trzymane w ciemnych pomieszczeniach czy oświetlane zwykłym światłem, nie będą tak smaczne i świeże jak te przechowywane w lodówce z systemem Active Fresh Blue Light. Dzięki tej technice nasze potrawy nabiorą nieszablonowego smaku, ale będą w dodatku widocznie zdrowsze. Pietruszka po kilku dniach wypuści natkę, a rzodkiewki - dzięki obfitemu poziomowi wilgoci oraz produkcji witaminy C - będą kolorowe, soczyste i jędrne.


Półka na butelki | Wykorzystuj całą przestrzeń lodówki

Chromowana półka na butelki zagwarantuje wspaniałą przestrzeń na chłodzące się butelki, a tym samym powiększa użycie przystępnej przestrzeni w chłodziarce.


szybkie mrożenie | Bez obaw o wzrost temperatury w zamrażarce

zagwarantuje prędkie zamrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy, a także nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia.


Neo Frost | Przechowuj żywność bez szronu, lodu i wysuszania

Jedz swoje ulubione potrawy tak, jak najszczególniej uwielbiasz: technologia NeoFrost usuwa powstawanie lodu na żywności, a także we wnętrzu urządzenia. Dzięki czemu rozmrażanie nie jest już niezbędne. Technika NeoFrost w lodówkach Beko to następna generacja systemu Full NoFrost (Frost free) i polega na rozdzieleniu obiegów powietrza w części chłodzącej i mrożącej, co zapewnia nadzwyczajne warunki do przechowywania żywności oraz usuwa przenoszenie się zapachów.


Komora Zero | Przechowuj mięso i ryby w słusznych warunkach

dzięki temu rozwiązaniu w lodówkach Beko Twoja ryba i mięso będą soczyste i długo świeże, a zapachy nie będą przedostawać się do innych części lodówki. Komora zero znajduje się w części chłodzącej tuż nad szufladami na warzywa i owoce. We wnętrzu panuje temperatura ok 0?C i w dodatku zapewnia ona wyraźnie wyższy poziom wilgoci aniżeli na innych półkach w środku lodówki.


Klasa energetyczna A+++ | Podreperuj rodzinny budżet

Produkty Beko mające klasę energetyczną A+++ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu,także dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+++ to gwarancja maksymalnej oszczędności!


Oświetlenie LED | Zapewnij sobie komfort wykorzystywania lodówki

Komfort nocnych marków na dodatek jest dla nas ważny. Ta lodówka Beko posiada oświetlenie LED, które dzięki progresywnym, wyjątkowo efektywnym żarówkom, pozwala otrzymać światło zbliżone do naturalnego, o jasnym, przyjaznym dla oka kolorze. Oświetlenie LED jest też energooszczędne, więc pozwala na tańsze i bardziej naturalne wykorzystywanie urządzenia.