Bosch KGN39ML promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bosch KGN39ML oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
KGN39MLEQ Lodówka BOSCH
2999.00
MediaMarkt.pl
BOSCH KGN39MLEP NoFrost Srebrna
2999.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Lodówki
Kolor srebrny
Wysokość 203 cm
Szerokość 60 cm
Głębokość 66 cm
Klasa energetyczna C++
Pojemność chłodziarki netto 279 l
Pojemność zamrażarki netto 87 l
Poziom hałasu 39 dB
Sterowanie elektroniczne

Opis

Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca z dolną zamrażarką203 x 60 cm Inox Chłodziarko-zamrażarka NoFrost z komorą VitaFresh: zachowa produkty żywnościowe dłużej świeże. VitaFresh: utrzyma żywność dłużej świeżą, ryby i mięso dzięki wyjątkowo obniżonej temperaturze, a owoce i warzywa dzięki regulacji wilgotności Perfect Fit: swoboda postawienia urządzenia bezpośrednio przy ścianie bocznej albo w ciągu mebli.

NoFrost - definitywny koniec z rozmrażaniem. System MultiAirflow: równomierne rozprowadzanie powietrza to świeżość na dłużej. Oświetlenie LED: genialne oświetlenie to idealna widoczność produktów w Twojej lodówce Moc Supermrożenie - gdy planujesz zapełnić zamrażalnik do pełna Wkładanie nowych produktów do zamrażarki podwyższa temperaturę w jej wnętrzu, co może spowodować rozmrożenie i utratę smaku znajdującej się w niej żywności.

Funkcja Supermrożenie zagwarantuje szybkie zamrożenie dokładanych produktów i uniemożliwia rozmrażaniu pozostałej zawartości zamrażarki. Urządzenia z funkcją samoczynnego zamrażania przełącza się automatycznie na normalny tryb pracy po osiągnięciu trafnej temperatury, uniemożliwiając w ten sposób stratom energii.

w rezultacie, zamrożona żywność zachowuje swój smak, choćby gdy dokładane są świeże produkty. Dwa oddzielne obiegi chłodzenia to pokaźniejsza wygoda i oszczędność energii. 2 oddzielne obiegi chłodzenia zezwalają na niezależne sterowanie komorą chłodzenia i zamrażania.

Proste w użyciu elektroniczne komponenty obsługi pozwalają na jednostkową regulację temperatury. Lodówka, która wie, jak utrzymać odpowiednią temperaturę. Aktywacja funkcji Superchłodzenie przed zrobieniem zakupów zmniejszy temperaturę na niedługi czas, aby świeże produkty mogły być przechowywane w optymalnej temperaturze.

Temperaturę można ograniczyć, naciskając przycisk (maksymalnie do 2°C). By zapobiec nadmiernemu zużyciu energii, funkcja wyłącza się samoczynnie po upływie około 6 godzin. FreshSense: idealne warunki przechowywania.

Dzięki słusznym warunkom przechowywania żywność zachowuje perfekcyjną konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie. Stała temperatura wewnątrz chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku produktów.

Czujniki FreshSense stale pilnują albo regulują temperaturę na zewnątrz, a także w środku chłodziarki i zamrażarki. W wyniku czego temperatura wewnątrz chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej.

System MultiAirflow: równomierne rozprowadzanie powietrza to świeżość na dłużej. Nierównomierne chłodzenie może posiadać duży wpływ na smak i odporność przechowywanych produktów. Nasz system MultiAirflow, wspomagany wentylatorem, gwarantuje delikatne, równomierne rozprowadzenie zimnego powietrza na wszystkich poziomach, w strefach schładzania i zamrażania.

Minimalizuje to wahania temperatury i skraca czas chłodzenia — dzięki czemu Twoja żywność zachowa świeżość na dłużej. Ciesz się świeżością przez cały czas. NoFrost - definitywny koniec z rozmrażaniem. Ręczne rozmrażanie chłodziarki może być szczególnie uciążliwe i czasochłonne.

Dzięki naszym chłodziarko- zamrażarkom z funkcją NoFrost, można na dobre skreślić tę czynność ze swej listy zadań. Równomierny obieg suchego zimnego powietrza zapobiega tworzeniu się lodu w całym wnętrzu chłodziarko-zamrażarki.

na skutek czego na tylnej ściance lodówki nie posiada się lód, a szuflady zamrażarki można prosto otwierać i zamykać bez warstwy lodu. Funkcja NoFrost nie tylko uniemożliwia powstawaniu lodu,jeszcze eliminuje potrzebę ręcznego rozmrażania.

Komfort Oświetlenie LED: zobacz zawartość swojej chłodziarki w nowym świetle. Wykorzystanie diod LED to zupełnie nowa koncepcja oświetlenia wnętrza chłodziarki gwarantująca równomierne rozłożenie światła w jej wnętrzu.

Trwałe, energooszczędne diody LED automatycznie oświetlają wnętrze znakomitym białym światłem oraz komfortowe jasne, jednolite i nieoślepiające oświetlenie wnętrza. Oświetlenie LED pomaga mieć oko na wszystko w lodówce.

Półka EasyAccess: wkładaj i wydobywaj produkty w mgnieniu oka. Nietłukące, szklane półki bez obramowania są wyjątkowo nietrudne w użyciu, dzięki mechanizmowi swobodnego wysuwania. Dzięki nim, przez cały czas, masz wszystkie produkty w zasięgu wzroku.

Alarm drzwi oraz temperatury Sygnał alarmowy, gdy drzwi nie są zamknięte albo wystąpi inny błąd rewelacyjne dopasowanie gdziekolwiek chcesz PerfectFit – umożliwienie montażu „na styk". Bezdystansowy montaż urządzenia do bocznych ścian, czy mebli pozwala na zaawansowanatechnologia kondensatora.

Wyeliminowanie szpar pokaźnie ulepsza estetykę zabudowy. Pełen dostęp do wszelkich szuflad zagwarantuje 90° kąt otwarcia drzwi. Zdrowie VitaFresh - przechowywane owoce i warzywa zachowują cenne witaminy i pozostaną świeże poprzez dłuższy czas.

Zdrowy tryb życia nigdy nie był tak prosty. System VitaFresh kreuje rewelacyjne warunki do przechowywania świeżej żywności dzięki obniżonej temperaturze i możliwości dobrania optymalnego poziomu wilgotności.

Dwie różnorodne strefy: na górze sucha o niskiej, dostosowywanej suwakiem temperaturze (z możliwością obniżenia aż do 0°C) służy higienicznemu przechowywaniu mięsa i ryb. Obszerna, dolna szuflada została specjalnie przypasowana dla owoców i warzyw.

Wilgotność w środku szuflady można regulować, dzięki temu nasze owoce i warzywa mogą dłużej zachować swoją świeżość i prawidłową kondycję.dodatkowe dane i specyfikacja techniczna informacje eksploatacyjne Klasa produktywności energetycznej E w skali od A do G Roczne zużycie energii: 238 kWh/rok pojemność kompletna: 368 l Poziom hałasu: 39 dB Klasa klimatyczna: SN-T Design Kolor: inox, boki - Pearl grey (VZF 07127) Pionowy uchwyt do otwierania drzwi Oświetlenie LED w chłodziarce Komfort wykorzystywania NoFrost - nigdy więcej rozmrażania!

Elektroniczna regulacja temperatury, ekran LED 1 kompresor / 2 obiegi chłodzące wyłącznik super chłodzenie: samoczynna deaktywacja Optyczna i dźwiękowa sygnalizacja pozostawienia otwartych drzwi Alarm optyczny i akustyczny w sytuacji wzrostu temperatury w zamrażarce Chłodziarka objętość netto chłodziarki: 279 l System MultiAirflow: równomierne rozprowadzanie powietrza to świeżość na dłużej Półki: 5 z bezpiecznego szkła (3 o dostosowywanej wysokości), w tym 4 x EasyAccess Shelf Chromowany stelaż na butelki ilość półek na drzwiach: 4, w tym 1 zamykana półka na masło/sery ilość dużych półek na drzwiach: 1; liczba znikomych półek na drzwiach: 2 Zamykana półka na masło/sery System świeżości 1 szuflada VitaFresh z regulacją wilgotności zachowa dostatek witamin i świeżość owoców i warzyw dłużej, 2 szuflady VitaFresh ◄0°C► z regulacją temperatury: ryby i mięso pozostaną dłużej świeże Zamrażarka pojemność netto zamrażalnika: 89 l Zdolność zamrażania 24h: 10 kg Zdolność przechowywania w przypadku awarii: 13 h Supermrożenie liczba klarownych szuflad na mrożonki: 3 wymiary rozmiary urządzenia: W 203.0 cm x S 60.0 cm x G 66.0 cm właściwości technologiczne z możliwością zmiany strony, Drzwi zamocowane prawostronnie Moc przyłączeniowa: 100 W 220 - 240 V Wyposażenie 3 x pojemnik na jajka, 1 x pojemnik na kostki lodu ¹W oparciu o charakterystyczny, 24-godzinny test.

Faktyczne zużycie energii zależy od sposobu wykorzystywania urządzenia i jego umiejscowienia. ²W celu osiągnięcia podanych wartości zużycia energii, należy zachować nieduży odstęp 3,5 cm pomiędzy tyłem chłodziarki a ścianą, co należy uwzględnić przy planowaniu rozmiarów niszy.

Bez zachowania śladowego odstępu funkcjonalność urządzenia nie zmieni się, powiększy się nieznacznie zużycie energii