Haier A3FE632CSJ promocja 2021

Cena2099.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Haier
Kategoria:Lodówki
Kolor srebrny
Klasa energetyczna C+

Opis

Klasa energetyczna A+ Klasa sprawności energetycznej A+ gwarantuje 25% oszczędności energii w porównaniu z chłodziarkami w klasie A. To wymierna korzyść dla środowiska o Twojego portfela. Total No Frost nieszablonowa technologia No Frost udoskonalony obieg zimnego powietrza we wnętrzu urządzenia, dzięki temu zapobiega osadzaniu się szronu.

No Frost w całości eliminuje potrzebę rozmrażania. Przechowywanie żywności nigdy nie było łatwiejsze! Zewnętrzny panel sterowania LED wytworny, postępowy a jednocześnie prosty w obsłudze ekran LED ułatwi Ci sterowanie wybranymi parametrami urządzenia.

Jednym ruchem ręki ustawisz żądaną temperaturę w komorze chłodziarki i zamrażarki albo uruchomisz uzupełniające funkcje. Kontrola lodówki jest teraz dziecinnie prosta. Oświetlenie LED progresywne oświetlenie LED gwarantuje jaśniejsze światło tradycyjne oświetlenie chłodziarek.

Zużywa przy tym mniej energii i nie wymaga zamiany praktycznie poprzez cały okres wykorzystywania urządzenia. Wnętrze Twojej lodówki będzie jasne jak nigdy dotąd. Szuflada na warzywa i owoce Specjalna przestrzeń asygnowana przechowywaniu warzyw i owoców w słusznych dla nich warunkach.

Pojemna szuflada jest wyekwipowana w system monitorowania i automatycznej regulacji poziomu wilgotności, dzięki temu dłużej zachowują świeżość i cenne składniki odżywcze. Ciesz się zdrowiem i smakiem warzyw i owoców jak najdłużej.

prędkie chłodzenie Wracasz z zakupów i musisz jak najszybciej schłodzić świeże produkty? Skorzystaj z funkcji prędkiego chłodzenia. Dzięki niej nowo nabyte produkty ekspresowo osiągną żądaną temperaturę.

Ta inteligentna i ergonomiczna funkcja jest rewelacyjna do przyspieszonego chłodzenia sporej ilości towarów. Jest w dodatku niezastąpiona, gdy odwiedzą Cię niespodziani goście! szybkie mrożenie poręczna funkcja, którą możesz użyć tuż po zrobieniu zakupów.

Jej uruchomienie powoduje obniżenie się temperatury w zamrażarce, dzięki temu można utrzymać temperaturę mrożonej żywności oraz ekspresowo zamrozić łatwo psujące się produkty. Przechowywana żywność dłużej zachowa swoją świeżość!

Obustronny montaż drzwi Dzięki możliwości obustronnego konstrukcji drzwi nie musisz się dłużej martwić, czy lodówka będzie pasować do układu Twojej kuchni. Teraz możesz dostosować jej ustawienie do swoich wymagań.

dane, jak zmienić kierunek otwierania drzwi wyszukasz w instrukcji obsługi urządzenia. Alarm otwartych drzwi Niedomknięte drzwi chłodziarki to już przeszłość. Alarm uruchamia się samoczynnie, jeśli zostawisz otwarte drzwi.

Zatrzymaj chłodne powietrze we wnętrzu lodówki. Tryb wakacyjny Gdy planujesz dłuższy wyjazd, przełączenie lodówki w tryb wakacyjny pozwala oszczędzić energię poprzez utrzymanie w komorze chłodziarki temperatury 17 stopni C, przy jednoczesnym utrzymaniu normalnej pracy zamrażalnika.

Korzystaj z wolnego czasu bez obawy o rachunki za energię....