Haier A3FE737CMJ promocja 2021

Cena2899.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Haier
Kategoria:Lodówki
Klasa energetyczna C++

Opis

Dobra jakość w atrakcyjnej cenie Lodówka firmy HAIER to genialna funkcjonalność ukryta w postępowej stylistyce. Model A3FE737CMJ przystępny jest w kolorze srebrnym i znamionuje się poborem mocy na poziomie 273 kWh rocznie ( klasa energetyczna A++ ) oraz wyjątkowo cichą pracą - poziom hałasu to 40 dB.

354 litrów pojemności HAIER A3FE737CMJ to lodówka wolnostojąca z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 59,5 cm. Objętość użytkowa chłodziarki wynosi 257 litry, a zamrażarki 97 litrów. Lodówka posiada funkcję No Frost, który zmniejsza poziom wilgotności wewnątrz urządzenia, ograniczając powstawanie lodu niemal do zera, a nasza lodówka okresowo ulega automatycznemu rozmrażaniu.

Szklane półki W ciągu 24 godzin lodówka HAIER A3FE737CMJ jest w stanie zamrozić 12 kg żywności, a w razie awarii zasilania produkty nie zostaną rozmrożone przez 13 godzin. Wszystkie produkty zmieszczą się na trzech półkach z bezpiecznego szkła oraz na trzech półkach na drzwiach lodówki.

Na wyposażeniu znajdują się też dwa pojemniki na warzywa i owoce - komora MYZONE i MOISTZONE, a także półka na butelki. W zamrażarce znajdziemy dwa pojemniki....