Haier HB18FGSAAA promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Haier HB18FGSAAA oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 6499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Haier French Door HB18FGSAAA
6499.00
RTV EURO AGD
-19%
Haier French Door HB18FGSAAA
6499.00
OleOle!
HB18FGSAAA Lodówka HAIER
7999.00
MediaMarkt.pl
Lodówka HAIER HB18FGSAAA No frost 190cm Grafitowy
7999.00
Media Expert

Parametry

Producent:Haier
Kategoria:Lodówki
Klasa energetyczna C++

Opis

Lodówka Haier Lodówka HAIER HB18FGSAAA o szerokości 83 cm i wysokości 190 cm w klasie energetycznej A++. Objętość chłodziarki wynosi 351 l, a zamrażarki 157 l. Urządzenie ma system Total No Frost, a także system strefy Fresher Zones.

Roczne zużycie lodówki wynosi 298 kWh. Nigdy więcej szronu w lodówce progresywna technologia Total No Frost firmy Haier uniemożliwia powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce HAIER HB18FGSAAA. Specjalna osłona Fresher Shield nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki w trakcie ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii.

Konserwacja chłodziarko-zamrażarki nigdy nie była tak prosta! Strefy dla przeróżnego typu żywności Strefy Fresher Zones w lodówce HAIER HB18FGSAAA zostały opracowane tak, aby zapewniać wspaniałe warunki, zezwalające dłużej zachować świeżość i smak żywności.

Przechowuj owoce i warzywa czy sery i mięsa na osobnych półkach, zapewniając im odpowiednią temperaturę i wilgotność powietrza. Wyższa efektywność energetyczna Chłodziarka HAIER HB18FGSAAA o wydajności energetycznej A++ zużywa nawet do 40% mniej energii niż chłodziarka z oznaczeniem A.

produkowane z uwzględnieniem prekursorskich rozwiązań urządzenie działa z dużą sprawnością energetyczną, zachowując przy tym wysoką sprawność. Niska wilgotność dla produktów nabiałowych Strefa Dry Zone w lodówce HAIER HB18FGSAAA to miejsce wykonane z myślą o przechowywaniu mięsa, ryb, i nabiału.

Dzięki zastosowaniu technologii Fresher Techs® poziom wilgotności w komorze jest utrzymywany na poziomie poniżej 45%, zapewniając optymalne warunki do dłuższego przechowywania tego typu żywności. Podwójny silnik inwerterowy postępowe rozwiązania techniczne sprężarek Dual Inverter, zastosowane w chłodziarce HAIER HB18FGSAAA, umożliwiły zasadniczą redukcję drgań podczas ich działania.

dzięki czemu pracują ciszej, a równocześnie unikatową produktywność energetyczną i szybsze chłodzenie. ABT - Czysta lodówka ze zdrową żywnością innowacyjna technologia antybakteryjna ABT® marki Haier wykorzystuje światło ultrafioletowe do uniemożliwiania rozwojowi bakterii w lodówce HAIER HB18FGSAAA, co pomaga zachować smak i dobrą jakość produktów.

Bardziej higieniczna przestrzeń chłodnicza broni zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Sprawne oświetlenie diodowe Górne oświetlenie diodowe sprawia, iż zawartość chłodziarki jest lepiej widoczna w sytuacji zwykłego oświetlenia lodówkowego.

Oświetlenie LED w chłodziarce HAIER HB18FGSAAA nie tylko zużywa mniej energii,także na dłużej zachowuje trwałość. Easy Access - wytworzone z myślą o twojej wygodzie Szuflady Easy Access zezwalają na bardziej efektywne zastosowanie przestrzeni, a w dodatku szybki dostęp do całej zamrażarki HAIER HB18FGSAAA i udoskonaloną widoczność produktów.

nieszablonowy system prowadnic w szufladach Easy Access może zgodnie z testami wytrzymać zużycie związane z otwieraniem i zamykaniem ponad 50 000 razy. Inteligentna regulacja temperatury w lodówce Czujniki Fresher Sensors marki Haier znajdują się na każdej półce, stale pilnując temperaturę we wnętrzu lodówki HAIER HB18FGSAAA.

technika zagwarantuje kierowanie chłodnego powietrza do tych części lodówki, w których jest niezbędne. Dzięki tej innowacji żywność na dłużej zachowuje świeżość i cenne komponenty odżywcze. Szklane wykończenie lodówki Estetyczne, szklane wykończenie drzwi nadaje lodówce HAIER HB18FGSAAA elegancki charakter, wzbogacając progresywną kuchnię o stylowy akcent.

Szklane części pomagają w dodatku w utrzymaniu czystości urządzenia.