Hisense RB438N4GB3 promocja 2021

Cena2699.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Hisense
Kategoria:Lodówki
Kolor czarny

Opis

Lodówka Hisense Lodówka HISENSE RB438N4GB3 o szerokości 59.5 cm i wysokości 200.3 cm w klasie energetycznej A+++. Objętość chłodziarki wynosi 245 l, a zamrażarki 89 l. Urządzenie posiada system Multi Air Flow, który rozprowadza zimne powietrze po całym wnętrzu lodówki, a także Dual-Tech, który utrzymuje poziom wilgotności w każdym przedziale.

Roczne zużycie energii lodówki wynosi 175 kWh. Klasa Energetyczna A+++ Lodówka HISENSE RB438N4GB3 w klasie A+++ zużywa do 47% mniej energii w porównaniu z produktem klasy A+.

Nigdy więcej szronu Bardziej zaawansowana niżeli zwykła chłodziarko-zamrażarka, innowacyjna technologia Total No Frost marki Hisense równomiernie dysponuje zimnym powietrzem w całej lodówce i zamrażarce HISENSE RB438N4GB3, żeby zapobiec tworzeniu się kryształków lodu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma zapotrzebowania ręcznego rozmrażania. Za każdym razem idealnie schłodzone potrawy Dzięki inteligentnemu systemowi Multi Air Flow zimne powietrze jest rozprowadzane po całym wnętrzu lodówki HISENSE RB438N4GB3.

Pomaga to utrzymać produkty spożywcze w genialnym stanie bez względu na to, gdzie są umieszczone. Dual-Tech System chłodzenia Dual-Tech w lodówce i zamrażarce HISENSE RB438N4GB3 utrzymuje wyśmienity poziom wilgotności w każdym przedziale, zapobiegając przenoszeniu zapachu i zatrzymując wysychanie przechowywanej żywności.

0℃ Cooling Plus Szuflada 0°C Cooling Plus w chłodziarce HISENSE RB438N4GB3 to osobna strefa o temperaturze około 0°C i perfekcyjnej wilgotności. Świeże ryby i mięso można przechowywać w bezpiecznych warunkach.

szybkie zamrażanie Dwa otwory wentylacyjne w lodówce HISENSE RB438N4GB3 powodują,proces zamrażania jest niezwłoczny. Funkcja ta oszczędza energię, zachowuje większą ilość witamin w zamrażanej żywności i pomaga zachować oryginalny smak potraw.

Temperatura spada do co najmniej -18 ℃, a tworzone ultra zimne powietrze momentalnie zamraża potrawy, by zachować najwyższą świeżość produktów. Technologia inwerterowa i cicha praca Sprężarka inwerterowa mierzy warunki w lodówce HISENSE RB438N4GB3 i odpowiednio dopasowuje moc chłodzenia, by zapewnić jednostajną temperaturę, oszczędzać energię i pracować ciszej, równocześnie wydłużając żywotność urządzenia.

Dzięki zaimplementowanemu idealnemu systemowi wentylatorów i kompresorów, lodówka HISENSE RB438N4GB3 gwarantuje bardziej stabilną efektywność i niski poziom hałasu, gwarantując Ci spokojną przestrzeń życiową. Ułatwia organizację Szuflady z przystępnym dostępem w lodówce HISENSE RB438N4GB3 pozwala na natychmiastowe i komfortowe dotarcie do przechowywanej żywności.

Stylowa przestrzeń do przechowywania butelek Pojemna półka na drzwiach o głębokości 160 mm w lodówce HISENSE RB438N4GB3, doskonale nadaje się do umieszczania większych butelek albo pojemników. Półki XXL na drzwiach Dużo miejsca do przechowywania dużych napojów w butelkach i innych przedmiotów w drzwiach lodówki HISENSE RB438N4GB3 dzięki półkom XXL, które uwalniają miejsce w pozostałej części lodówki.

Półka z osłoną Zamykana półka na nabiał w lodówce HISENSE RB438N4GB3 to niezależne miejsce do przechowywania, w którym można przechowywać wszystkie produkty mleczne. Dłużej utrzymuje świeżość żywności i zapobiega jej wysychaniu.

Półka na butelki asygnowana i stylowa przestrzeń na butelki, która zwalnia miejsce w drzwiach lodówki HISENSE RB438N4GB3 i uniemożliwia toczeniu się butelek na półkach. Tryb wakacyjny W tym trybie komora lodówki HISENSE RB438N4GB3 ustawia temperaturę na 15 ℃.

Ciesz się wakacjami bez obawy o zużycie energii. 90° Door Design Uzyskaj pełny dostęp do zawartości szuflad zamrażarki HISENSE RB438N4GB3, nawet jeśli maksymalny kąt otwarcia drzwi wynosi 90 stopni. Rewelacyjna lodówka z zamrażarką do miejsc, w których przestrzeń jest ograniczona (np.

Ścianą). Gładkie drzwi poręczne wpuszczane uchwyty wytworny wygląd lodówki HISENSE RB438N4GB3, dzięki czemu kuchnia wygląda jeszcze bardziej nowocześnie i stylowo. Pozwalają na pewny chwyt i nie stanowią przeszkody w trakcie czyszczenia drzwi.

Dzięki przemyślanej konstrukcji na drzwiach nie pozostają uporczywe odciski palców.