Liebherr DNHml48X13 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Liebherr DNHml48X13 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3196.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR DNHML 48X13 Comfort
3196.00
AGDstyle
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR DNHML 48X13 Comfort
3196.00
mixkuchnia

Parametry

Producent:Liebherr
Kategoria:Lodówki
Klasa energetyczna A+++

Opis

DNHml 48X13 - Chłodziarko-zamrażarka z technologią NoFrost technologia NoFrost Urządzenia Liebherr z technologią NoFrost to nowoczesne rozwiązania gwarantujące długookresową świeżość. Za sprawą cyrkulacji zimnego powietrza żywność zostaje zamrożona, a wilgoć jest odprowadzona na zewnątrz.

dzięki czemu ani w zamrażarce, ani na przechowywanej żywności nie osadza się lód. Technologia NoFrost likwiduje potrzebę rozmrażania maszyn. Technika DuoCooling W chłodziarko-zamrażarkach zaopatrzonych w technikę DuoCooling z dwoma niezależnymi obiegami chłodniczymi w komorach chłodzenia i mrożenia można utrzymywać inną temperaturę.

Co więcej, między komorami nie następuje wymiana powietrza. To likwiduje problem przenikania zapachów oraz wysychania przechowywanej żywności. Panel sterowania z przyciskami Elektroniczny system sterowania z cyfrowym wyświetlaczem temperatury pozwala na skrupulatną i łatwą obsługę urządzenia oraz odczyt zadanych wartości.

Pozostałe właściwości towaru: Moc znamionowa:1,4 A 163 W Sterowanie:Cyfrowy wskaźnik temperatury z MagicEye Obsługa: Przyciski 2 strefy temperatur Wskaźnik temperatury:Komora chłodnicza i zamrażania Zabezpieczenia przed dziećmi Rozmrażanie chłodziarki:samoczynne Chłodzenie powietrzem obiegowym Oświetlenie sufitowe LED Rozmrażanie zamrażarki:samoczynne Szuflady VarioSpace Materiał bocznych ścian: Stal Kierunek otwierania drzwi: prawe przestawne Możliwość przystawienia do ściany i wsunięcia w niszę dzięki wentylacji z przodu