Samsung RB34T675EBN promocja 2022

Cena2099.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Lodówki
Wysokość 185 cm
Szerokość 59 cm
Pojemność chłodziarki netto 228 l
Pojemność zamrażarki netto 112 l

Opis

cechy podkreślającE Space Max™ pojemność rozszerzona została o 16litrów*, a wymiary zewnętrzne pozostały niezmienione. Efektywne chłodzenie Temperatura w chłodziarce utrzymuje się za każdym razem na jednostajnym poziomie.

Stylowy design Plecy lodówki zostały obudowane, a płaskie drzwi posiadają komfortowe podchwyty. Klasa energetyczna A++ Mniejsze zużycie prądu wpływa na obniżenie rachunków za energię elektryczną. Cicha praca Cicha praca kompresora Digital Inverter sprawia, że lodówka formuje zaledwie 35 dB.

komfortowe przechowywanie Przestrzeń lodówki złączysz tak, aby każdego dnia radować się porządkiem i dobrą organizacją miejsca. * objętość modeli Samsung RB34T675EBN vs. RB34K6000SS. SPACE MAX™Pojemna jak nigdy dotąd Pomieści wszystko, czego potrzebujesz SpaceMax™ to produktywna technika izolacji, której efektywność umożliwiła zastosowanie w lodówce Samsung cieńszych ścianek bocznych.Spowodowało to powiększenie powierzchni na przechowywanie o 16 litrów* - żeby to osiągnąć, nie trzeba było zwiększać rozmiarów zewnętrznych urządzenia.

Model RB34T675EBN ma 340 litrów - 228 litrów chłodziarki i 112 l zamrażalnika.* objętość modeli Samsung RB34T675EBN vs. RB34K6000SS.** pojemność może się różnić w zależności od modelu. Nowy Space Max™ 2.0 to: Aż do 16 litrów* więcej objętości Wszystkie potrzebne artykuły spożywcze pomieścisz w lodówce tak jak do tej pory,teraz zmieścisz w niej np.

dodatkowych 16 litrowych butelek napojów.* pojemność modeli Samsung RB34T675EBN vs. RB34K6000SS. Komfortowojsze przechowywanie pokaźnych naczyń Reguluj układ półek i organizuj przestrzeń lodówki tak, by pomieścić wszystko, czego Ci potrzeba.

Lepsza izolacja cieplna W ściankach lodówki znajduje się panel próżniowy z włókna szklanego, który zniża przenikanie ciepła aż do 25%*.* w porównaniu do lodówek Samsung z linii RB5000. Cienkie ścianki Ścianki lodówki mogły zostać zwężone dzięki zaimplementowaniu wysoce efektywnego systemu izolacji.

efektywnE CHŁODZENIE Komora zero Optimal Fresh+ Szufladę Optimal Fresh+ możesz podzielić na dwie strefy, w których będą panować rozmaite temperatury**. Po lewej stronie temperatura będzie niższa, wytwarzając świetne warunki do przechowywania mięsa i ryb.

Prawa, nieco cieplejsza strona, będzie świetnym miejscem na warzywa i owoce. Korzystając z dwóch stref komory zero, dwukrotnie wydłużysz świeżość artykułów spożywczych*. Humidity Fresh+. Szuflada z kontrolą wilgotności Przechowującwarzywa i owoce w szufladzie Humidity Fresh+, zapewnisz im słuszny poziom wilgotności,wydłużając świeżość aż dwukrotnie*.

łatwej regulacji ustawisz trafny poziom wilgotności do przechowywania owoców (70%) albo warzyw (80%). Żywność nie straci chrupkości, wartości odżywczych i naturalnego aromatu. Lodówka bez szronu i lodu technologia pełnego No Frost polega na zachowaniu takich warunków w lodówce, by na jej ściankach oraz na produktach nie budujeł się lód czy szron.

Zimne powietrze jest w stałym obiegu, a wilgoć odprowadzana na zewnątrz. Ty nie musisz już martwić się rozmrażaniem lodówki, a żywność dłużej utrzymuje swoją świeżość. Równomierne chłodzenie Chłodne powietrze rozprowadzane jest równomiernie po całej przestrzeni chłodziarko-zamrażarki dzięki działaniu systemu All-Around Cooling.

Każdy artykuł, bez względu na położenie w lodówce,jest ochładzany skrupulatnie, prędko i wydajnie. Prędkie chłodzenie i szybkie mrożenie Funkcja Power Cool włącza nawiew zimnego powietrza do górnej komory, co przyspiesza chłodzenie żywności o 32%.

Funkcja Power Freeze aktywuje silny nadmuch zimnego powietrza i ogranicza do minimum temperaturę w zamrażalniku. Kostki lodu i głęboko zamrożoną żywność uzyskasz więc choćby do 35% szybciej. * Na podstawie testów wewnętrznych.

Wyniki mogą się różnić w zależności od poziomu świeżości żywności, warunków używania i przeróżnych innych czynników.** Ustawienia temperatur w strefach są zależne od ogólnych ustawień chłodziarki. Przykładowe warunki dla temperatury chłodziarki 1°C.

Temperatura w lewej strefie jest obniżona o 2°C względem tej ustawionej w całym urządzeniu. HARMONIJNA ELEGANCJA I STYLOWY DESIGN Stylowa i funkcjonalna Czarny malowany kolor lodówki oszałamia swoją wyjątkowością.

innowacyjne, płaskie drzwi z komfortowymi podchwytami i zewnętrznym wyświetlaczem są bezkompromisowe i wyszukane. Dopełnieniem tego zachwycającego wzornictwa sądopracowane w najdrobniejszych szczegółach zdobienia wnętrza.

Łatwość sterowania w zasięgu ręki Steruj szerokim wachlarzem funkcjonalności lodówkiza pomocą wygodnego i nietrudnego w obsłudze zewnętrznego panelu. Ekran jest nowoczesny i wyraźny, bez trudu więc odszukasz funkcje, których szukasz.

Wnętrze klasy premium Szuflady i pojemniki w niebieskim odcieniu są niebanalnym dopełnieniem designu lodówki. Dodatkowo zostały opatrzone srebrnym zdobieniem, które nadaje lekkości i unikatowego charakteru całemu wnętrzu.

Rozwiązania opracowane z myślą o higienie i bezpieczeństwie Zabudowany tyłlodówki poprawi komfort używania i zwiększy odporność urządzenia.Clean Back to nietrudna w...