Samsung RB37K63602C promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Samsung RB37K63602C oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2798.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 37K63602C - RB37K63602C- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
2798.00
Sferis.pl
SAMSUNG RB37K63602C NoFrost Czarna
2899.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Lodówki
Kolor czarny
Wysokość 200 cm
Szerokość 60 cm
Klasa energetyczna C+
Pojemność chłodziarki netto 269 l
Pojemność zamrażarki netto 98 l
Obustronny montaż drzwi tak

Opis

Design Space Max™ technologie 10 lat gwarancji podsumowanie Warto wiedzieć WYBRANE cechy Space Max™ wyjątkowo obszerny, panoramiczny wyświetlacz. Ekstra rozdzielczość Ultra-Wide o proporcjach 21:9 powoduje, że filmy i gry wciągają jeszcze mocniej.

All Around Cooling Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Wydmuchiwane jest przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki. Pełny No Frost technika eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

Power Freeze i Power Cool Funkcja Power Freeze aktywuje prędkie zamrażanie, a Power Cool jest odpowiedzialna za intensywne chłodzenie. Silnik Digital Inverter efektywna praca kompresora pozwala ograniczyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest wyraźnie wydłużona.

Szuflada Fresh Zone gwarantuje trafne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Produkty zachowują świeżość, smak i strukturę. Nowoczesne i nieprzemijalne wzornictwo Lodówka Samsung RB37K63602Cto innowacyjna, a zarazem prosta i bezkompromisowa konstrukcja pasująca niemal do każdego wnętrza.

W lodówce połączono funkcjonalność wykorzystywania z szykownym designem, dzięki zaimplementowanym w niej nowym rozwiązaniom i wykończeniu z czarnego szkła klasy Premium. W dodatku dla Twojej wygody uchwyt ma delikatne niebieskie podświetlenie LED, które wyróżnia jej charakter i unikalny styl.

Podchwyty. Komfortowe otwieranie Otwieranie drzwi za pomocą podchwytów jest bardzo wygodne i użyteczne. Uchwyty są „ukryte" w drzwiach co sprawia, iż lodówka wygląda estetycznie i nieprzeciętnie wkomponowuje się w linię zabudowy kuchni.

Szkło hartowane. Wytrzymałe półki W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na wielkie obciążenia, wytrzymałe na zarysowania i z łatwością jest je wyczyścić.

W razie zapotrzebowania i dla większej wygody półki można wyjąć i szybko umyć pod bieżącą wodą. Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje równocześniewięcej światła konwencjonalne żarówki.

Dzięki zaimplementowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza liczba energii, co przekłada się na niższe rachunki. Elegancja i funkcjonalność. Podświetlony uchwyt Czarne szkło oraz specjalny, podświetlany uchwyt w odcieniu Ice Blue, to więcej eleganckie wykończenie.

Światło emitowane z podchwytu lodówki pomaga dotrzeć do niej nawet gdy jest ciemno. Pokaźniejsza pojemność, dzięki cieńszym ściankom lodówki technika Space Max™ umożliwiła pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarki.

wyjątkowy i wysoce sprawny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze i wewnątrz do dyspozycji mamy większą pojemność. W tak zaprojektowanej lodówce zmieścisz więcej mimo tego,parametry zewnętrzne się nie zmieniły.

Pojemniki w drzwiach. Nieskomplikowana, samodzielna regulacja Przechowywanie nigdy nie było tak nietrudne! Umieść sześć pojemników w drzwiach lodówki tak,luźno...