Samsung RR39A7463AP promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Samsung RR39A7463AP oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Samsung Bespoke RR39A7463AP (bez panelu)
2199.00
OleOle!
SAMSUNG RR39A7463AP BESPOKE do personalizacji
2374.95
Neonet.pl
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RR39A7463AP No Frost 185.3cm bez panelu
2899.00
Media Expert

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Lodówki
Kolor biały

Opis

Chłodziarka Samsung RR39A7463AP Bespoke technika SpaceMax™ technika SpaceMax umożliwiła uzyskanie pokaźniejszej przestrzeni użytkowej wewnątrz chłodziarki Samsung RR39A7463AP Bespoke. Nieszablonowy i wysoko produktywny system izolacji sprawił, iż ścianki urządzenia stały się cieńsze.

Wnętrze lodówki daje Ci teraz nawet o 18 l więcej pojemności do dyspozycji. A wszystkie cechy zewnętrzne pozostają bez zmian. System All-Around Cooling System All-Around Cooling zamontowany w chłodziarce Samsung RR39A7463AP Bespoke delikatnie i równomiernie rozprowadza chłodne powietrze w całym urządzeniu.

Nowa linia lodówek Samsung efektywniejsze i łatwiejsze chłodzenie na każdym poziomie. Precyzyjnie, ekspresowo i bez tzw. Martwych stref. Dłuższa świeżość jedzenie bez zamrażania Chłodziarka RR39A7463AP Bespoke technologię pełnego No Frost firmy Samsung gwarantuje stały obieg chłodnego powietrza, systematycznie usuwając nadmiar wilgoci z wnętrza lodówki.

dzięki temu lód i szron nie osadzają się na ściankach czy produktach. Żywność zachowuje świeżość i wartości odżywcze na dłużej, a utrzymanie czystości jest łatwiejsze - bez rozmrażania. Szybsze chłodzenie jedzenia i napojów na żądanie Ciesz się momentalnym chłodzeniem w chłodziarce Samsung RR39A7463AP Bespoke, zezwalającym ograniczać temperaturę jedzenia i napojów na imprezę czy obiad.

Po dotknięciu przycisku, Power Cool wdmuchuje intensywnie zimne powietrze, dzięki czemu jedzenie jest schładzane pokaźnie szybciej, a Ty wcześniej możesz radować się ulubionym piwem w puszce i innymi, chłodnymi napojami.

stosowna wilgotność – świeżość na dłużej Możesz przechowywać jeszcze więcej owoców i warzyw w chłodziarce Samsung RR39A7463AP Bespoke, które będą świeże przez dłuższy czas dzięki Szufladzie Humidity Control, która jest na tyle spora, żeby pomieścić nawet duże przedmioty.

Stale dopasowuje stopień wilgotności, aby utrzymać ją na słusznym poziomie, samoczynnie otwierając i zamykając otwór wentylacyjny by zatrzymać bądź uwolnić wilgoć. Każdy zakamarek jest widoczny dzięki jaśniejszemu światłu Ekonomiczne, trwałe oświetlenie LED u góry komory zamrażarki jest jaśniejsze i bardziej energooszczędne niż w modelach tradycyjnych.

Oświetla każdy zakamarek, przez co dostrzeżenie poszukiwanych produktów jest pokaźnie prostsze. Chłodziarka Samsung RR39A7463AP Bespoke sprawi, iż posiłki w nocy będą sprawiały jeszcze więcej radości.