Samsung RS65R54412C promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Samsung RS65R54412C oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Samsung RS65R54412C
5999.00
OleOle!
-18%
Samsung RS65R54412C
5999.00
RTV EURO AGD
SAMSUNG RS65R54412C Kostkarka, Czarna
6899.00
Neonet.pl
RS65R54412C/EO Lodówka SAMSUNG
7299.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Lodówki
Kolor czarny
Szerokość 91 cm
Klasa energetyczna C+
Pojemność chłodziarki netto 415 l
Pojemność zamrażarki netto 202 l

Opis

SpaceMax™ Design TEchnologie Przechowywanie RZUT technologicznY PORóWNAJ Wybrane atrybuty SpaceMax™ zwiększona pojemność dzięki cieńszym ściankom lodówki. Na żywność i napoje przypada więcej miejsca. Unikalny design eleganckie wzornictwo i wykończenie w czarnym szkle.

świetnie demonstruje się w nowoczesnej kuchni. Wydajne chłodzenie zastosowane technologie Metal Cooling czy All Around Cooling utrzymują adekwatną temperaturę, co pomaga zachować świeżość produktów na dłużej.

komfortowe przechowywanie poręczne rozwiązania usprawniają przechowywanie i ulepszoną organizację przestrzeni w lodówce. Więcej przestrzeni wewnątrz - te same rozmiary zewnętrzne technika SpaceMax™ potrzebujesz lodówki, w której przechowasz żywność i napoje dla całej rodziny? Lodówka Samsung ma objętość aż 617 litrów.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technice świeżość produktów zachowywana jest na dłużej, a dogodna organizacja wnętrza ułatwi Ci ich przechowywanie. Użycie wysokowydajnej izolacji sprawiło, że ścianki urządzenia są cieńsze, a we wnętrzu jest więcej miejsca na wszystko, czego potrzebujesz, bez rozszerzania rozmiarów zewnętrznych.

Wzornictwo, które olśniewa Designerskie wykończenie w kolorze czarnego szkła Gładkie, czarne szkło sprawi, iż lodówka stanie się ozdobą nowocześnie urządzonej kuchni. Posiada stylowe, płaskie drzwi bez wystających uchwytów.

eleganckie wykończenie doda klasy każdemu wnętrzu. To praktyczne urządzenie, znamionujące się ponadczasowym stylem. Dystrybutor wody i kostkarka Masz ochotę na schłodzoną wodę? Nie musisz nawet otwierać drzwi chłodziarki, by po nią sięgnąć.

automatyczna kostkarka ClearView wytwarza i przechowuje kostki lodu. Jest przejrzysta, dlatego zawsze widać, ile jest lodu. Instynktowny p anel sterowania Dystrybutor wody posiada zewnętrzny panel sterowania.

starczy, iż naciśniesz przycisk, żeby napełnić szklankę orzeźwiającą wodą, wsypać do niej kostki lodu albo skruszony lód. Pozostałe funkcje sterowania lodówką, umieszczone są w środku urządzenia. Zastosowane technologie dbają o świeżość produktów All Around Cooling Wszystkie produkty, niezależnie od tego, w którym miejscu w lodówce są przechowywane, są adekwatnie schłodzone i na dłużej zachowują świeżość.

System chłodzenia nieustannie sprawdza temperaturę i równomiernie rozprowadza zimne powietrze po wnętrzu lodówki. No Frost Przechowywane w lodówce produkty na długo zachowują walory odżywcze, pyszny smak i swój naturalny kolor.

Brak osadzającego się szronu gwarantuje więcej przestrzeni i pozwala pożegnać się z uciążliwym rozmrażaniem lodówki. Metal Cooling choćby jeśli często otwierasz i zamykasz drzwi lodówki, w jej wnętrzu utrzyma się optymalna temperatura.

Metalowy panel na tylnej ściance zatrzymuje zimno, zapobiega utracie chłodnego powietrza i błyskawicznie przywraca żądaną temperaturę po otwarciu drzwi lodówki. Power Freeze i Power Cool Power Freeze aktywuje intensywne zamra...