Samsung RS6HA8880B1 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Samsung RS6HA8880B1 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 7899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Lodówka SAMSUNG RS6HA8880B1 EF Family Hub Side by Side No frost 178cm Grafitowa
7899.00
Media Expert
-17%
Samsung RS6HA8880B1
7899.00
RTV EURO AGD
-17%
Samsung RS6HA8880B1
7899.00
OleOle!
SAMSUNG FAMILY HUB RS6HA8880B1 Kostkarka NoFrost
7901.55
Neonet.pl
RS6HA8880B1/EF Lodówka SAMSUNG
9489.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Lodówki
Szerokość 91 cm
Pojemność chłodziarki netto 389 l
Pojemność zamrażarki netto 225 l

Opis

Lodówka Samsung RS6HA8880B1 Side żeby Side Ciesz się pełnią komfortu Wzbogać życie całej rodziny dzięki Family Hub™. Oto lodówka, która pozwoli Ci efektywnie kupować i wykorzystywać żywność oraz sterować inteligentnymi urządzeniami.

Dzięki niej możesz również słuchać muzyki, oglądać telewizję, a także korzystać z aplikacji – zastosowanych w urządzenie, lub dowolnych na smartfonie. Lodówka Samsung RS6HA8880B1 oferuje dodatkowo zabawny sposób na udostępnianie wiadomości, zdjęć, wideo, danych czy planów dnia.

przejrzyj wnętrze lodówki – z dowolnego miejsca W dowolnym miejscu i czasie sprawdź, co znajduje się w lodówce Samsung RS6HA8880B1, używając w tym celu smartfona bądź ekranu głównego. Kamery wewnętrzne View Inside* pokażą, jakie produkty są w lodówce, możesz więc łatwo skontrolować jej zawartość, nie otwierając drzwi – a nawet będąc na zakupach!

Usługa zezwala na także tworzenie list zakupów, notatek dotyczących żywności czy przypomnień. Planer posiłków z opcją prędkiego planowania Łatwiej gotuj to, co lubi Twoja rodzina. Za sprawą nienaturalnej inteligencji i profilowania żywności aplikacja z przepisami doskonale rozumie Twoje zapotrzebowania i oferuje pyszne potrawy z prostymi instrukcjami przyrządzania.

Tygodniowy planer posiłków sugeruje dania na każdy dzień na bazie Twoich preferencji i tego, co znajduje się w lodówce Samsung RS6HA8880B1. Bez trudu odnajduj przepisy i nimi zarządzaj Gotuj to, co kocha Twoja rodzina.

Aplikacja Recipes w Samsung RS6HA8880B1 zagwarantuje przepisy na wyśmienite dania, które na pewno Wam zasmakują, wraz z prostymi instrukcjami, może także przesłać piekarnikowi właściwe ustawienia. Prosto odnajdziesznowe przepisy, korzystając z zróżnicowanych opcji wyszukiwania lub prosząc o pomoc Bixby.

Muzyka non-stop, rozrywka w dowolnej chwili Miej jeszcze obszerniejszą radość z gotowania i zapewniaj rozrywkę gościom w trakcie przyjęć. Ciesz się muzyką, słuchając ulubionych playlist, utworów i wykonawców na Spotify lub Amazon Music przez Samsung RS6HA8880B1.

Możesz również non-stop streamować treści rozrywkowe, korzystając z dostępu do globalnych stacji radiowych, wiadomości, podcastów i programów komediowych na TuneIn. Oglądaj telewizję lub treści na telefonie, nie przestając gotować Oglądaj programy telewizyjne lub uzyskaj dostęp do treści online.

Widżet powoduje, iż możesz błyskawicznie uruchomić streaming video lub media społecznościowe. Aplikacja SmartView na lodówce Samsung RS6HA8880B1 wyświetli w dodatku treści z dowolnego telewizora Samsung Smart oraz pozwoli Ci oglądać miliony aplikacji przystępnych na Twoim smartfonie i nimi sterować.

Dziel się ważnymi chwilami z rodziną Wzbogać życie rodziny, udostępniając na Family Board wiadomości, komunikaty, ważne chwile, zdjęcia i video. Po prostu użyj ekranu głównego na lodówce Samsung RS6HA8880B1, by wyświetlać zdjęcia i filmiki, wrzucać naklejki, rysować oraz pisać (także odręczne) notatki oraz udostępniać plany dnia czy linki do stron internetowych.

Masz nawet możliwość dodania odtwa...