Sharp SJ-BA31IH-DI2 promocja 2020

Cena1699.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Sharp
Kategoria:Lodówki

Opis

postępowa i ekonomiczna Lodówka SHARP SJ-BA31IHDI2-EU nie tylko zapewni Ci świeżość produktów przez dłuższy czas,w dodatku wpłynie na dużo niższe rachunki za prąd! Bez szronu z całą pewnością ucieszy cię fakt, że chłodziarki SJ-BA31IHDI2-EU nie musisz rozmrażać.

Jest to możliwe dzięki systemowi niezależnego rozprowadzania powietrza Advanced No Frost, który zapobiega powstawaniu szronu i przenoszeniu się zapachów pomiędzy komorami zamrażarki i chłodziarki. Ekspresowe chłodzenie i mrożenie nieprzeciętnym rozwiązaniem są funkcje szybkiego chłodzenia SuperCooling, a także mrożenia SuperFreezing.

dzisiaj wyjątkowo szybko schłodzisz wszystkie potrawy czy napoje, które włożysz do lodówki SJ-BA31IHDI2-EU. Chłodzenie to jedno, lecz masz jeszcze drugie - bezzwłoczne mrożenie. Wszystkie świeże produkty, które zostały właśnie przyniesione do domu, zostaną zamrożone niemalże w mgnieniu oka.

A następnie także ta opcja automatycznie przełączy się na normalny tryb pracy po uzyskaniu trafnej temperatury. Zamrażarka ma objętość 94 litry i 2 pojemniki, które pomieszczą wszystkie Twoje produkty.

GentleAirFlow Ta lodówka SJ-BA31IHDI2-EU naszpikowana jest postępową technologią. GentleAirFlow to nowoczesny system cyrkulacji powietrza, który chroni żywność przed wysychaniem. Przez to owoce, warzywa czy wędliny będą dłużej świeże i pełne smaku.

DualControl wyjątkowo wygodne jest to,dzisiaj możesz regulować temperaturę w lodówce SJ-BA31IHDI2-EU niezależnie w każdej z komór chłodziarki i zamrażarki. Pozwoli to dostosować temperaturę do mocnych produktów albo potraw, które przechowujesz.

OptiFresh i pojemnik na świeże produkty Kluczowa w utrzymaniu świeżości warzyw i owoców jest trafna regulacja wilgotności. Funkcja OptiFresh sprawi,teraz będą one dłużej chrupiące i pełne wartości odżywczych.

Opti Fresh to trafne warunki do przechowywania Twoich warzyw i owoców w lodówce SJ-BA31IHDI2-EU. A jeśli dodasz do tego osobny pojemnik na świeże produkty, to naprawdę nie może być lepiej! OdourNeutral Funkcja OdourNeutral utrzymuje neutralność zapachową w lodówce SHARP SJ-BA31IHDI2-EU.

Dzięki niej żaden zapach nie przedostanie się z chłodziarki do zamrażarki i nie musisz obawiać się, iż lody będą smakować jak zupa cebulowa. Komfortowe rozwiązania W lodówce SJ-BA31IHDI2-EU znajdują się 2 szklane półki, 2 pojemniki na owoce i warzywa oraz 1 półka na butelki.

Nie musisz się zastanawiać nad tym, czy bez wątpienia drzwi do lodówki są prawidłowo zamknięte, ponieważ jeśli tak nie będzie, włączy się alarm. Wyświetlacz jest elektroniczny, dlatego sterowanie lodówką jest szczególnie proste.

Blokada rodzicielska pozwoli ograniczyć ciekawość twoich malutkich dzieci i zadbać o ich bezpieczeństwo. Klasa i design Lodówka SJ-BA31IHDI2-EU jest nad wyraz oszczędna, ma klasę energetyczną A++.

Jej uniwersalny design oraz kolor inox sprawi, iż nada każdemu wnętrzu progresywnego sznytu. Wewnętrzn...