Lokówka ci53w shine therapy marki Remington promocja 2024

Cena139.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Maxelektro.pl

Parametry

Producent:Remington
Kategoria:Lokówki
Regulacja temperatury tak
Powłoka ceramiczna
Jonizacja nie
Kolor biały

Opis

Remington Lokówka Shine Therapy (CI53W) Lokówka stożkowa Remington Shine Therapy zagwarantuje mistrzowskie, przystępne do uzyskania rezultaty, stwarzając sprężyste loki i fale. Pokryta jest warstwą Advanced Ceramic, która powoduje, iż włosy stają się gładkie, a Ty masz ulepszoną kontrolę nad procesem stylizacji.

Marokańskie olejki arganowe, w które została wzbogacona warstwa, odżywiają i wygładzają włosy przy każdym użyciu. Dzięki kompozycji tych składników lokówka nie plącze i nie ciągnie włosów. Stożkowy zarys gwarancją genialnych loków Eksperci Remington opracowali specjalny, stożkowy kształt lokówki, który jest gwarancją spektakularnych loków za każdym razem!

Urządzenie nie klasycznego klipsu, włosy trzeba owinąć dookoła lokówki, używając do tego rękawiczki ochronnej, która jest dołączona do zestawu. Brak klipsu zapewnia gładkość wykonanych loków i fal, bez efektu odkształcenia.

8-stopniowa regulacja temperatury Dzięki możliwości regulacji ustawień temperatury, Remington daje Ci możliwość wybrania rewelacyjnego ustawienia dla Twoich włosów. W przypadku włosów farbowanych, rozjaśnianych albo cienkich należy stosować niskie ustawienia temperatury, średni zakres temperatur jest asygnowany dla włosów normalnych, natomiast najwyższe temperatury można stosować w przypadku włosów szorstkich, grubych i etnicznych.

powłoka Advanced Ceramic i moc olejków arganowych Poznaj cudowną moc marokańskich olejków arganowych, które wzbogacają powłokę Advanced Ceramic i uwalniają się przy każdym użyciu wnikając do wnętrza włosa, czyniąc je gładkimi, odżywionymi i opornymi na działanie temperatury.

Lokówka stożkowa dla spektakularnych, elastycznych i lśniących loków warstwa Advanced Ceramic wzbogacona odżywkami i Marokańskim Olejem Arganowym 8 ustawień temperatury (do 210°C) szybkie nagrzewanie w 30 sekund samoczynne wyłączanie po 60 minutach Obrotowy kabel o długości 1,8 m W zestawie Lokówka Shine Therapy (CI53W) Etui odporne na ciepło Rękawiczka ochronna Instrukcja obsługi *dodatkowy rok gwarancji uzyskasz rejestrując zakup na stronie producenta https://pl.remington-europe....