Celestron TrailSeeker 10x42 ROOF (czarny) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Celestron TrailSeeker 10x42 ROOF (czarny) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1969.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Celestron TrailSeeker 10x42 ROOF
1969.00
OleOle!
Celestron TrailSeeker 10x42 ROOF
1969.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Celestron
Kategoria:Lornetki
Powiększenie 10 x
Średnica obiektywu 42 mm

Opis

Lornetka Celestron nieprzeciętna dla zwolenników przyrody, zapewnia jaśniejsze obrazy, a także powiększony kontrast i rozdzielczość, dzięki zastosowaniu pryzmatów BaK-4 z powłokami fazowymi i dielektrycznymi oraz wykorzystaniu w pełni powlekanych soczewek.

wytwarzana z lekkiego i wytrzymałego stopu magnezu lornetka jest oporna na warunki atmosferyczne. Obfite pole widzenia zezwala na szybkie namierzanie i śledzenie obiektów, a możliwość przymocowania do statywu sprawia, iż jest rewelacyjna dla długich sesji obserwacyjnych.

Dzięki użytecznemu designowi, metalowym muszlom ocznym i możliwości regulowania do indywidualnych potrzeb, ta lornetka zagwarantuje komfort używania jednocześnie dla początkujących, jak i progresywnych fanów przyrody.

Opakowanie gromadzi: lornetkę, pasek na szyję, uprząż na ramię, futerał, zaślepki obiektywu, ściereczkę do czyszczenia....