Lornetka Delta Optical Forest II 8x42, DO-1304 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Lornetka Delta Optical Forest II 8x42, DO-1304 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 529.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lornetka Delta Optical Forest II 8x42 + darmowy zwrot (DO-1304)
529.00
Zbrojownia.pl
Lornetka Delta Optical Forest II 8x42
529.00
kolba.pl
Lornetka Delta Optical Forest II 8x42 + darmowy zwrot (DO-1304)
529.00
www.hard-skin.pl

Parametry

Producent:Delta Optical
Kategoria:Lornetki
Powiększenie 8 x
Średnica obiektywu 42 mm

Opis

Lornetka Delta Optical Forest II 8x42 (DO-1304) to model o charakterystycznych parametrach. Jej właściwości pozwalają na obserwację w ciągu dnia jak i gdy jest ciemno. To wyśmienite narzędzie łączące znaczne zwiększenie, a także obfity kąt widzenia.

Delta Forest to seria lornetek gdzie komplet optyczny składa się z 8 części w 6 grupach a pryzmaty są z najkorzystniejszego szkła BaK4, na które nałożono powłoki fazowe i srebrne - dla szczególnie ostrego obrazu. Soczewki także posiadają nałożone powłoki - tym raze antyrefleksyjne. Dzięki temu soczewki rewelacyjnie przewodzą światło i oddają genialnie barwy.

Wszystkie lornetki Forest posiadają na środku kółko do regulacji ostrości i regulację dioptrii w prawym okularze. Muszle okularowe Twist-Up to genialne dostosowanie do potrzeb obserwatora. Lornetki Forest przypasowane są do działań każdych warunkach a gumowana powierzchnia zapewnia szczelność w trakcie deszczu. Może ona wytrzymać zanurzenie w wodzie na głębokości 1m w ciągu 5 min. A wypełnienie azotem iż nie będzie parować.

Niewątpliwą zaletą tego modelu jest kompaktowość oraz niewiele znacząca waga. Wszystkie lornetki z linii Forest o parametrach 8x42 mają takie same oraz wagę. Stanowią genialną alternatywę dla mniejszych lornetek, a także tych ciężkich. Seria Forest jest na tyle przeróżna iż każdy wyszuka jakiś model spełniający jego oczekiwaniom.