Lornetka Delta Optical StarLight 15x70 + darmowy zwrot (DO-1503) (5901691615038) promocja 2019

Cena299.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie kolba.pl

Parametry

Producent:DELTA OPTICAL
Kategoria:Lornetki
Powiększenie 15 x
Średnica obiektywu 70 mm

Opis

Delta Optical DO Starlight 15×70 to budżetowa lornetka dla początkujących miłośnikach obserwacji nocnego nieba, którzy szukają optyki o przestępnej cenie oraz parametrach umożliwiających przeglądową obserwację nieba.

Delta Optical DO Starlight 15×70 to lornetka w układzie porropryzmatycznym, wyposażona w potężne obiektywy o średnicy 70 mm, pryzmaty ze szkła Bak4 i wielowarstwowe połowki antyrefleksyjne, dzięki którym widziany obraz jest jasny, wyraźny, ma korzystną korekcję astygmatyzmu i nie występuje zjawisko aberracji chromatycznej i komy.

Korpus lornetki pokryto miękkim gumowanym materiałem, zapewniającycm wysoką przyczepność, a także korzystną amortyzację w razie upadku.

Pod względem mechaniki lornetki na uwagę zasługują pojemne musze oczne, poprawnie izloujące światło otoczenia, wygodna centralna regulacja ostrości i poprawnie wyczernione wnętrze tubusów.

Lornetka Delta Optical StarLight 15×70 dedykowana jest dla osób, które chcą we właściwy sposób rozpocząć przygodę z astronomią oraz obserwacją nieba.