Lornetka Delta Optical Titanium 12x56 ROH promocja 2019

Cena1290.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie kolba.pl

Parametry

Producent:Delta Optical
Kategoria:Lornetki
Powiększenie 12 x
Średnica obiektywu 56 mm

Opis

Model 12x56 asygnowany jest typowo do obserwacji dziennych. Połączenie obiektywu 56mm i rozszerzenia 12x pozwala uzyskać wysoką szczegółowość obrazu. Równocześnie gabaryty lornetki są identyczne jak w sytuacji pozostałych modeli ROH. Niejednokrotnie wybierana wszędzie tam, gdzie niezbędna jest skrupulatna identyfikacja zwierzyny.

Lornetki Delta Optical Titanium ROH łączą elegancję i styl z progresywnymi rozwiązaniami technicznymi. Skrót ROH oznacza kolekcję lornetek myśliwskich o nowoczesnej konstrukcji z użyciem pryzmatów dachowych, z obiektywami o średnicy 56mm. Dzięki specjalnym pryzmatom i przemyślanej budowie wewnętrznej lornetki Delta Optical Titanium ROH są prawdopodobnie najmniejszymi i najlżejszymi lornetkami z obiektywami 56 mm na świecie. Z wagą nie przekraczającą 950 gram lornetki Delta Optical Titanium ROH mają gabaryty zbliżone do lornetek 50 mm i pokonują je możliwościami płynącymi z 12% większych obiektywów.

Każdy składnik optyczny jest pokryty specjalnie dobranymi, wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi o produktywności rzędu 99%. Kompletna transmisja światła jest utrzymana na poziomie 90%, co pozostało potwierdzone poprzez niemiecki instytut DEVA. Jest to wynik lepszy niżeli w lornetkach konkurencji - w naszych lornetkach obraz jest jaśniejszy i czystszy, pomimo identycznej średnicy obiektywu i tego samego zwiększenia.

Wytrzymałe korpusy lornetek Titanium, w całości wyprodukowane z lekkich stopów aluminium, pokryte są błogą w dotyku, teksturowaną gumą. Wewnętrzny system ogniskowania z centralnie umieszczonym pokrętłem regulacji powoduje, że ostrość ustawiana jest szybko i lekko, przy niewielkim zakresie obrotu pokrętła. Prawy okular wyekwipowano w dodatkową korekcję dioptryczną dla osób z wadą wzroku. Wszystkie lornetki kolekcji Titanium są całkowicie wodoodporne i wypełnione suchym azotem, poprzez co nie parują od wewnątrz. Dostosowywane muszle oczne Twist-up wygodną obserwację w okularach.

Nasze lornetki to nie tylko postępowa technologia. Wzornictwo i fason lornetek Delta Optical Titanium ROH zostały kompletnie zaprojektowane i opracowane w Polsce. Nieszablonową elegancję i wysoką jakość wykonania naszych produktów doceniono w konkursie wzornictwa przemysłowego „dobry Wzór” 2013, w którym lornetka ROH dotarła do finału. W zestawie z każdą lornetką znajduje się funkcjonalny pokrowiec oraz wygodny pasek do przenoszenia.

atuty lornetek Delta Optical Titanium ROH

  • lornetka z obiektywami 56 mm o gabarytach lornetki 50 mm
  • najwyższa transmisja światła (90%) wśród popularnych lornetek dachowych
  • kompletnie szczelny, wypełniony suchym gazem korpus z lekkich stopów metali
  • wewnętrzny system ogniskowania gwarantujący precyzyjne i prędkie ustawianie ostrości
  • dostosowywane muszle „Twist-up” umożliwiające obserwację w okularach
  • postępowe wzornictwo potwierdzone wyróżnieniem „finalista konkursu „prawidłowy Wzór” 2013”