Lornetka DELTA OPTICAL Voyager II 12x50 + DARMOWY TRANSPORT! (5901691615052) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lornetka DELTA OPTICAL Voyager II 12x50 + DARMOWY TRANSPORT! (5901691615052) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lornetka Delta Optical Voyager II 12x50
149.00
kolba.pl
Lornetka DELTA OPTICAL Voyager II 12x50 DARMOWY TRANSPORT
149.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Delta Optical
Kategoria:Lornetki
Powiększenie 12 x
Średnica obiektywu 50 mm

Opis

Ogromną frajdą dla każdego turysty lubiącego piesze wycieczki jest możliwość podziwiania mijanych krajobrazów jednocześnie
z daleka jak i z bliska. Żeby widzieć więcej i dalej, przy pakowaniu plecaka nie należy zapomnieć o zabraniu stosownej lornetki. Jednak nie każde urządzenie pasuje na takie eskapady.
Jeżeli ma wejść w skład turystycznego wyposażenia, musi być lekkie i nie może zajmować zbyt niemało miejsca.

Lornetka Delta Optical Voyager II 12X50 spełnia te warunki. To dobra lornetka turystyczna. Jest niewiele znacząca, poręczna i waży 800 gramów. Posiada 12 krotne rozszerzenie, optymalne do podziwiania krajobrazów. Jest to najlepsza lornetka właśnie do takich zastosowań, ponieważ zbyt pokaźne rozszerzenie sprawia drgania obrazu choćby przy niewielkim ruchu ręki. Dlatego potrzebne jest wówczas korzystanie z podpórki, o którą w drodze może być trudno. Spory, jasny obiektyw daje też możliwość korzystania z tego urządzenia o zmroku. To niezwykle dobra Lornetka turystyczna, dzięki niej poczujesz się bezpieczniej mając możliwość odnalezienia docelowego miejsca choćby, gdy robi się ciemno. Użyty system optyczny Porro zapewnia bardziej kontrastowy i jasny obraz, daje w dodatku wrażenie obszerniejszej trójwymiarowości. Obudowa pokryta jest miękką gumą, dzięki czemu pewnie trzyma się w rąk. Znaczne pole widzenia usprawnia orientację w terenie dzięki możliwości obserwacji pokaźniejszego obszaru. To obszerne ułatwienie podczas pieszych wędrówek.

Podstawowe mocne strony lornetki:
  • ergonomia
  • mała waga
  • stosowne rozszerzenie
  • jasny obiektyw
  • dobra rozdzielczość
  • pokaźne pole widzenia
  • pokrywa pokryta gumą
Jeżeli planujesz wypad na łono natury i chcesz widzieć więcej, potrzebnie zabierz ze sobą odpowiednią lornetkę. Lornetka Delta Optical Voyager II 12X50 to bardzo dobry kompromis między ceną a jakością. Bez dwóch zdań widoki podziwiane dzięki temu urządzeniu na długo pozostaną w pamięci.