Delta optical Lornetka voyager ii 16x50 + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! (5901691615069) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Delta optical Lornetka voyager ii 16x50 + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! (5901691615069) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 141.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Lornetka Delta Optical Voyager II 16x50 (DO-1506)
141.00
Zbrojownia.pl
Lornetka DELTA OPTICAL Voyager II 16x50
149.00
ELECTRO.pl
Lornetka Delta Optical Voyager II 16x50
149.00
kolba.pl

Parametry

Producent:Delta Optical
Kategoria:Lornetki
Powiększenie 16 x
Średnica obiektywu 50 mm

Opis

Dla wytrawnego turysty i przyrodnika zarazem, dobra lornetka jest potrzebnym narzędziem do podziwiania błyskotliwych pejzaży i obserwowania na żywo fascynującego świata dzikich zwierząt. Dobierając jej cechy, trzeba znaleźć kompromis pomiędzy wagą a w miarę obfitym zwiększeniem. Nieznaczna waga ma znaczenie podczas dalekich wędrówek, adekwatne zwiększenie jest istotne w czasie prowadzenia obserwacji zwierząt.

najkorzystniejsza lornetka spełniająca te kryteria to Delta Optical Voyager II 16X50. System optyczny Porro w połączeniu z wysokiej jakości soczewkami, bardzo korzystny, kontrastowy obraz. Przy rozszerzeniu 16x urządzenie zagwarantuje także wystarczająco wielkie pole widzenia, umożliwiające szybkie odnalezienie poruszających się obiektów. Efektem dużego rozszerzenia jest obniżenie jasności obrazu, dlatego model 16x50 gwarantuje najlepsze cechy obserwowanych obiektów w ciągu dnia. To Lornetka turystyczna o bardzo dużym rozszerzeniu, zezwalająca nie tylko radować się z podglądania natury,w dodatku dająca radość z obserwacji innych odległych obiektów, na przykład przelatujących na znacznych wysokościach samolotów.

W celu zapewnienia obszerniejszego komfortu używania, obudowa urządzenia pokryta jest miękką gumą, zapewniającą pewny uchwyt podczas prowadzenia obserwacji.

Podstawowe mocne strony lornetki:
  • Ergonomia
  • niepokaźna waga
  • znaczne powiększenie
  • dobry i istotny obraz
  • Wystarczająco znaczne pole widzenia
  • obudowa pokryta gumą
Model Delta Optical Voyager II 16X50 to dobra lornetka turystyczna asygnowana dla wędrowców kochających przyrodę. Solidnie stworzona, użyteczna, wygodna. Jeżeli kochasz kontakt z naturą i lubisz podglądać zwyczaje dzikich zwierząt - nie tylko na ekranie telewizora, to z pewnością jest przeznaczona dla Ciebie.