Lornetka Myśliwska Steiner Nighthunter 8x56 (2310) promocja 2019

Cena4249.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie kolba.pl

Parametry

Producent:Steiner
Kategoria:Lornetki
Powiększenie 8 x
Średnica obiektywu 56 mm

Opis

Lornetka Myśliwska Steiner Nighthunter

Prezentowany Nighthunter 8x56 to nowy model, który różni się od swoich poprzedników nowym designem, udoskonaloną transmisją światła i obszerniejszym polem widzenia na 1000 metrów.
Najnowszy model Nighthuntera 8x56 to efekt blisko 70-letniego doświadczenia marki Steiner w projektowaniu optyki. Steiner Nighthunter to perfekcyjna lornetka do nocnych obserwacji.

To, co czyni z Nighthuntera nieocenionego towarzysza podczas polowania w warunkach niedostatecznego oświetlenia to transmisja światła, która w prezentowanym modelu wskoczyła na jeszcze wyższy poziom w stosunku do swoich poprzedników. Mając przy sobie nowego Nighthuntera nic ci nie umknie, czego nie można powiedzieć o innych myśliwych wykorzystujących optykę konkurencyjnych producentów.
Obraz, który można zobaczyć poprzez obiektywy Nighthuntera 8x56, charakteryzuje się wysoką rozdzielczością. Dzięki systemowi Sports-Auto-Focus zapewniającemu ostry obraz od 20 metrów do nieskończoności, nie ma zapotrzebowania ponownej regulacji.
Nowy Nighthunter 8x56 proponuje w dodatku zwiększone pole widzenia. Dla porównania w Nighthunterze Xtreme 8x56 wynosiło ono 112 metrów. W przypadku nowego modelu jest to aż 135 metrów na 1000 metrów.
Zmianie uległ w dodatku wygląd obudowy znamionujący się nowoczesnością. Jego faktura i ergonomia gwarantują pewny chwyt choćby przy powiększonej wilgotności albo przy niskich temperaturach.
Poza nowymi rozwiązaniami Steiner Nighthunter Xtreme 8x56 dysponuje tymi samymi zaletami co jego poprzednicy.
Tak jak inne modele optyki, tak i Nighthunter zapewnia ostry obraz o wysokiej rozdzielczości dzięki progresywnym powłokom. Też wytrzymałość na skażenia i wodę, dzięki Steiner Nano-Protection.
Przenoszenie lornetki usprawnia mocowanie paska Steiner ClicLoc, gwarantujące szybkie i produktywne przypinanie i odpinanie lornetki od paska.
W komplecie z lornetką znajduje się etui, osłonki obiektywu, osłonki przeciwdeszczowe oraz pasek ClicLoc.