Lornetka outdoorowa wildlife xp 8x44 (2302 marki Steiner promocja 2020

Cena7200.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie kolba.pl

Parametry

Producent:Steiner
Kategoria:Lornetki
Powiększenie 8 x
Średnica obiektywu 44 mm

Opis

Lornetka Outdoorowa Steiner Wildlife XP 8x44 (2302)
Lornetka Steiner Wildlife XP 8x44 pozwoli Ci jeszcze lepiej obserwować i być bliżej natury. Ten mistrzowski sprzęt optyczny wykorzystuje najnowsze zdobycze technologiczne wypracowane przez Steinera przez lata: Steiner Ultra-High-Definition-Optics, która gwarantuje najkorzystniejsze oddanie naturalnych barw, wysoką rozdzielczość obrazu oraz adekwatny dla ludzkiego oka kontrast.
To jedynie wstęp do możliwości, które proponuje lornetka Wildlife XP 8x44. Została tworzona z najwyższą dbałością o szczegóły i ergonomię. Jest bezusterkowa i wytrzymała, dzięki temu jest to nie tylko funkcjonalny sprzęt do obserwacji dzikiej natury,jeszcze bezusterkowy towarzysz wypraw.
To, co zasługuje jeszcze na uwagę to uniwersalne, 8-krotne powiększenie oraz obfite pole widzenia.
Steiner daje 30-letnią gwarancję na ten towar.
Lornetka Steiner Wildlife XP 8x44 waży zaledwie 830 g. To słuszna waga dla sprzętu, który ma być wykorzystywany jako składnik ekwipunku na wyprawach. Każdy doświadczony wędrowiec wie, że przy dłuższym marszu liczy się każdy gram sprzętu.
Pole widzenia na 1000 metrów wynosi 133 metry. System ostrości w lornetce outdoorowej Wildlife XP 8x44 to Fast-Close-Focus, co oznacza iż obraz będzie ostry od 2 metrów do nieskończoności. Lornetka jest wodoodporna, choćby do 2 metrów zanurzenia.