Lornetka birdwatching skyhawk 3.0 10x32 (8 marki Steiner promocja 2020

Cena1550.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie kolba.pl

Parametry

Producent:Steiner
Kategoria:Lornetki
Powiększenie 10 x
Średnica obiektywu 32 mm

Opis

Lornetka Steiner Birdwatching SkyHawk 3.0 10x32 (8034)
Kompaktowa i lekka lornetka z doskonałymi właściwościami optycznymi. Dzięki dziesięciokrotnemu powiększeniu użytkownik dostaje rewelacyjny obraz.

linię Skyhawk 3.0 cechuje powiększona produktywność optyczna, a także progresywny system Steinera „Distance-Control-System”. Dodatkowym atutem jest tradycyjna i legendarna jakość produktów Steinera. Lornetka Skyhawk 3.0 jest nadzwyczajna równocześnie dla początkujących hobbystów, jak i dla doświadczonych ornitologów. Dodatkowo lornetki Skyhawk są oferowane w atrakcyjnych cenach – wysoka produktywność w stosownej kategorii cenowej.

Optyka wysokiego kontrastu (STEINER High-Contrast-Optics) - zapewnia nieszablonową jakość obserwacji. Jakość optyki zniewoli równocześnie początkujących jak i zaawansowanych obserwatorów przyrody.
Distance-Control-System – specjalne pokrętło XL proste ustawienie ostrości na wybranej odległości obserwacyjnej.
Fast-Close-Focus - system ostrości gwarantujący szybką i bezawaryjną ostrość nawet w wyjątkowo skomplikowanych warunkach pogodowych.
praktyczne muszle oczne – miękkie i ergonomiczne muszle oczne są przyjazne dla skóry i chronią przed irytującym światłem słonecznym z boku.
Mocowanie paska Steiner ClicLoc - pewne mocowanie paska lornetki. Możliwość efektywnego odpięcia lornetki w kilka sekund.
Wypełnienie azotem (STEINER Nitrogen-Pressure System) - wypełnienie azotem uniemożliwia parowaniu we wnętrzu lornetki. Zamglenia i skraplanie się pary wodnej we wnętrzu lornetki jest w całości wyeliminowane.
Zakres temperatur - choćby różnice temperatur pomiędzy -20 °C, a +70 °C nie posiadają negatywnego wpływu na funkcjonalność lornetki Steinera.
powłoka NBR (NBR-Longlife Rubber Armouring) - zapewnia prawidłowy chwyt i wytrzymałość na oddziaływanie oleju, kwasu i warunków pogodowych. Powierzchnia pozostaje nietrudna do chwycenia i jest przeciwpoślizgowa nawet w bardzo wilgotnych, gorących albo skrajnie zimnych warunkach.
ekstremalna wytrzymałość - materiał Makrolon stosowany w konstrukcji sprawia, że lornetka jest istotnie wstrząsoodporna i o sporo bardziej wytrzymała. Lornetka szczególnie zwartą i mocną konstrukcję, poprzez co jest dostosowana do najistotniej wymagających sytuacji.
Wodoodporna - do 3 metrów.
Ergonomia - dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu lornetka leży perfekcyjnie w rąk, gwarantując pewną i efektywną obsługę.
Wysokiej jakości akcesoria - każda lornetka Steiner Skyhawk 3.0 jest zaopatrzona w pasek do przenoszenia, osłonki od deszczu, osłonki obiektywów i jest dostarczana z torbą wysokiej jakości.