Lornetka Steiner Ranger Xtreme 8x56 (5118) promocja 2020

Cena3100.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie kolba.pl

Parametry

Producent:Steiner
Kategoria:Lornetki
Powiększenie 8 x
Średnica obiektywu 56 mm

Opis

Lornetka Steiner Ranger Xtreme 8x56 (5118)
Specjalistyczna lornetka do polowań o zmierzchu albo w nocy.Lornetka myśliwska Ranger Xtreme 8x56 jest przeznaczona do użytki w trudnych warunkach oświetleniowych. Obiektyw o średnicy 56mm idealnie wykorzystuje przystępne światło i daje niesamowite możliwości obserwacyjne do późnej nocy.


mocna optyka wysokiego kontrastu (High Contrast Optics) w połączaniu z skrajną transmisją światła i zwiększonym polem widzenia wznosi komfort stosowania modelu. Dodatkowymi atutami są ulepszone materiały (lepsza przyczepność) i niska waga. Świeże modele Ranger swoją progresywną konstrukcją wyznaczają świeże standardy we wszelkich dziedzinach.


Optyka wysokiego kontrastu (STEINER High-Contrast-Optics) gwarantuje unikatową jakość widzenia. Wszystkie soczewki i pryzmaty wytwarzane są z niebywałą precyzją i specjalnie powlekane. Jakość optyki zniewoli jednocześnie początkujących jak i progresywnych obserwatorów przyrody.
powiększone pole widzenia.
System ostrości Fast-Close-Focus zapewnia szybką i bezawaryjną ostrość nawet w szczególnie trudnych warunkach pogodowych.
intuicyjne używanie - wygodna regulacja uchwytu pozwala na używanie rękawic nawet gdy nosisz grube rękawice.
poręczne muszle oczne - dzięki nim lornetki może obsługiwać osoba nosząca okulary bez ich zdejmowania. Miękkie i funkcjonalne musze oczne są przyjazne dla skóry i chronią przed irytującym światłem słonecznym z boku.
Pasek ClicLoc, który można w prosty sposób przyczepiać i odczepiać.
uzupełniające akcesoria - pasek ClicLoc, pokrowiec przeciwdeszczowy i pokrywy obiektywu.
niezwykle wytrzymała
Wypełniona azotem - Wypełnienie azotem uniemożliwia parowaniu we wnętrzu lornetki.
Wodoodporna - do 3 metrów
Temperatura pracy od -20 °C do +80 °C
powłoka NBR - zapewnia dobry chwyt i chroni lornetkę przed wstrząsami. Jest także odporna na oleje, kwasy i kaprysy pogody.
System STEINER NoNoise - lornetki Steinera zostały zoptymalizowane pod kątem cichej pracy.
10 lat gwarancji