Olympus Lornetka 10×50 S czarna (4545350053154) promocja 2022

Cena514.88
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Olympus
Kategoria:Lornetki

Opis

charakterystyczne lornetki Olympus wspaniale sprawdzają się w obserwacji natury, dzikiej przyrody, ptaków, a także podczas wydarzeń sportowych. Duże pole widzenia ułatwia szybką lokalizację obiektów, niezwykle w trakcie panoramowania rozległych terenów albo obserwacji szybko poruszających się obiektów jak zwierzęta czy podczas obserwacji dynamicznych sportów.

obfita średnica soczewek obiektywów zagwarantuje obraz wysokiej jakości choćby w słabszych warunkach oświetleniowych. Innowacyjna technika optyczna, w tym asferyczne soczewki, powłoki na soczewkach i pryzmatach zapewniają najwyższy poziom sprawności optycznej, redukując zniekształcenia obrazu i aberrację chromatyczną i wyraźne pole widzenia i wspaniałą klarowność.

niewiele znacząca odległość ustawiania ostrości wynosząca 6 m pozwala na obserwacje ptaków, nawet kiedy znajdują się bardzo blisko. Wytrzymałe, wysokiej jakości wykończenie sprawdza się w każdych warunkach, a gumowany uchwyt powoduje, że lornetka wspaniale radzi sobie w terenie.

Smukła, prosta i poręczna budowa zagwarantuje i komfort i funkcjonalność w każdych warunkach. Umiejscowienie wszystkich składników zostało dokładnie zaprojektowane, dzięki temu lornetka jest nie tylko niewiele znacząca, lecz także genialnie się pokazuje....