Pentax ap 10x30 wp - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (0027075288775) promocja 2022

Cena769.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Pentax
Kategoria:Lornetki
Powiększenie 10 x
Średnica obiektywu 30 mm

Opis

Lornetka Pentax AP 10x30 WP z pryzmatami Porro pozostała zaprojektowana z myślą o prostych, transparentnych obrazach podczas obserwacji przyrody, zwierząt i wydarzeń sportowych. Jest kompaktowa, lekka i wodoodporna.

konkretna lornetka o wodoodpornej konstrukcji, nieprzeciętna do wszechstronnych zastosowań na świeżym powietrzu. Wykorzystany materiał jest odporny na temperaturę, co pozwala na jego stosowanie w skrajnych warunkach.

Zanurzalna do 3,3', ponieważ pozostała wypełniona azotem i posiada uszczelki typu "O-ring". Wielopowłokowe soczewki o ogniskowej 30 mm maksymalizują transmisję światła w celu zapewniania najjaśniejszych obrazów.

budowa o "długich źrenicach" sprawia, iż pole widzenia jest krystaliczne, a obserwacje są nad wyraz wygodne, nawet dla osób noszących okulary. Choćby niezwykle długie obserwowanie obiektów nie będzie przyczyniać się do zmęczenia wzroku.

właściwości lornetki Pentax AP 10x30 WP * rozszerzenie 10 x * Pole obrazu na ok. 1000m: 288.8’ * Wypełniona azotem * Gumowane opancerzenie * nietrudny montaż statywu W opakowaniu * Lornetka Pentax AP 10x30 WP * 2 osłony obiektywów i 2 nakładki na okulary * Pasek na szyję * Pokrowiec z paskiem