Pentax SP 12x50 WP - produkt w magazynie - szybka wysyłka! promocja 2022

Cena1199.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Pentax
Kategoria:Lornetki
Powiększenie 12 x
Średnica obiektywu 50 mm

Opis

bezusterkowY TOWARZYSZ
-Wielowarstwowe powlekanie
-Korekcja fazy
-Powłoki ochronne
-System uszczelnień
-Wypełnienie azotem
-Asferyczne części optyczne
-kompozycja ze stopu magnezu

linia S
seria S proponuje w swojej gamie równocześnie lornetki w układzie dachowym jaki i porro, o średnicach obiektywu > 40mm pozwalając związać lornetkę do osobistych preferencji. Oprócz nowo opracowanego systemu powłok ulepszającego transmisję światła, lornetki PENTAX mają dodatkowe ochronne powłoki hydrofobowe, zabezpieczające przed osadzaniem się wilgoci i zanieczyszczeń na zewnętrznych elementach optycznych.

Porropryzmatyczne lornetki z linii S wyśmienicie sprawdzą się w arcytrudnych warunkach. Solidna konstrukcja z warstwą przeciwpoślizgową i system uszczelnień zabezpieczający przed wodą i kurzem sprawią, iż lornetka PENTAX - S będzie bezusterkowym towarzyszem na lądzie i wodzie.

technika wielowarstwowego powlekania
Wielowarstwowo powlekana optyka zapewnia maksymalną przepustowość światła uniemożliwiając efektom flary, zapewniając tym samym uzyskanie wyrazistych obrazów niezależnie od oświetlenia. Wielowarstwowe powłoki zostały zaimplementowane na powierzchni każdego elementu optycznego w całej gamie PENTAX Sport Optics.

Powłoki ochronne
Wszystkie zewnętrzne komponenty optyczne lornetki narażone są na uszkodzenia w trakcie obserwacji i przenoszenia sprzętu. Żeby uniknąć zabrudzeń czy zarysowań cała kolekcja PENTAX Z WP oraz kolekcja PENTAX S WP została na dodatek zaopatrzona w ochronną Nano powłokę, która zabezpiecza lornetkę przed wodą, tłuszczem, kurzem i brudem. To wszystko powoduje, iż lornetki linii Z i S poradzą sobie w najmocniej wymagających warunkach.

Pryzmat BaK4
Dzięki nieszablonowemu indeksowi załamania światła, szklany pryzmat BaK4, który występuję we wszelkich lornetkach PENTAX serii Sport Optics, zapewnia czyste pole widzenia także na krawędziach.