Pentax up 8x21 (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (0027075288782) promocja 2022

Cena379.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Pentax
Kategoria:Lornetki
Powiększenie 8 x
Średnica obiektywu 21 mm

Opis

WYSOKA JAKOŚĆ W KOMPAKTOWEJ OBUDOWIE
-świeże wielowarstwowe powłoki
-Odwrócona budowa porro
-Asferyczne części optyczne
-Dwuosiowa konstrukcja z dostosowywanym rozstawem źrenic
-Gumowe pokrycie ochronne
-Wysuwane muszle oczne
-Lekka, kompaktowa pokrywa
-dostępna w trzech wersjach kolorystycznych

seria U
To kompaktowe lornetki z odwróconym pryzmatem porro, mają trwałą dwuosiową konstrukcję z możliwością regulacji rozstawu źrenic (IPD). Soczewki asferyczne i zastosowana technologia wielowarstwowego powlekania składników optycznych polepszają transmisję światła. Lornetka z linii U to niezastąpiony towarzysz w trakcie koncertu, wakacyjnych podróży czy wydarzeń sportowych.

technologia wielowarstwowego powlekania
Wielowarstwowo powlekana optyka gwarantuje maksymalną przepustowość światła uniemożliwiając efektom flary, zapewniając tym samym uzyskanie wyrazistych obrazów niezależnie od oświetlenia. Wielowarstwowe powłoki zostały zastosowane na powierzchni każdego elementu optycznego w całej gamie PENTAX Sport Optics.

Asferyczne części optyczne
perfekcyjna ostrość aż po sam brzeg to kluczowy komfortowej obserwacji. By to zagwarantować, w naszych lornetkach zaimplementowano specjalnie zaprojektowany kształt soczewek, które redukują aberrację do minimum.

System wewnętrznego ogniskowania
konstrukcja optyczna z systemem wewnętrznego ogniskowania ma kluczowe znaczenie dla długiego bezusterkowego stosowanie. Dzięki niej nie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z wilgocią i cząstkami zawartymi w powietrzu.