Białe łóżko dziecięce z szufladą i barierką ochronną - Lisse 80X180 promocja 2022

Cena1508.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Elior
Kategoria:Łóżeczka i kołyski
Rodzaj łóżko
Dodatkowe cechy z szufladą, z barierką

Opis

Ciemna noc za oknem, czujesz jak robi Ci się ciepło i błogo od cieplutkiej kołdry, zapadasz w miły sen... Nagle zrywasz się, bo przypomniałaś sobie, iż Twoje dziecko nie zostało obstawione poduszkami, kocami i krzesłami z obawy przed wypadnięciem z łóżka. Zaspana zrywasz się i lecisz, aby zadbać o jego bezpieczny sen, po drodze jeszcze depczesz po piszczących zabawkach, samochodzikach i klockach. Scena jak z koszmaru! Przecież nie musisz codziennie wieczorem kreować fortecy zabezpieczającej Twoje dziecko, starczy, że zakupisz nadzwyczajne łóżko dziecięce Lisse firmy Elior! Barierka ochronna i wysuwana szuflada na zabawki to rozwiązanie, które stanie się Twoją przepustką do spokoju i bezpiecznego snu maluszka.

Wszystko, czego potrzebuje Twoje dziecko

Sami jesteśmy rodzicami, dlatego tak należycie wiemy jak powinno wyglądać rewelacyjne łóżko dziecięce. Nauczeni własnym doświadczeniem stworzyliśmy mebel, który zapewnia bezpieczny sen każdego szkraba. W tym celu zastosowaliśmy barierkę ochronną z możliwością obustronnego montażu, broniącą dziecko przed wypadnięciem. Zaokrągliliśmy krawędzie, zdając sobie sprawę, że jest to niezbędne w łóżeczku dziecka, które przed snem musi się wyszaleć. Profesjonalnie stworzony stelaż, na którym został ułożony, załączony w komplecie materac spełni wymogi każdej znikomej księżniczki bądź księcia. Łóżko dziecięce Lisse producenta Elior w dodatku parametry, które zaimponują rodzicom. Funkcjonalna i użyteczna szuflada o trafnych wymiarach pozwoli na umieszczenie w niej pościeli, zabawek, klocków, które nocą były istnym torem przeszkód dla zaspanych rodziców. Klasyczna forma i błyskotliwy śnieżnobiały odcień łóżka perfekcyjnie wkomponuje się pokoju jednocześnie chłopca, jak i dziewczynki, a Ty nie będziesz musiała zmieniać całego wystroju, żeby je złączyć do reszty mebli.

Wygoda na lata

Ile razy wybierałaś mebel, bo był po prostu ładny, a potem okazywało się, iż niestety, lecz jego wykonanie woła o pomstę do nieba? Owszem wybierając meble do pokoju dziecięcego zwracamy uwagę na design, lecz najważniejsze jednak jest ich wykonanie. w sytuacji łóżka dziecięcego Lisse firmy Elior, nie musisz wybierać pomiędzy estetyką a jakością. Łóżeczko całkowicie zostało wytwarzane z naturalnej płyty laminowanej, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Użyta do produkcji płyta meblowa