Producent: elior Łóżko dla dziecka z barierką nolia 3x 80x180 - szare promocja 2021

Cena958.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Łóżeczka i kołyski
Rodzaj łóżko
Dodatkowe cechy z barierką

Opis

Twoja pociecha wyrosła z kołyski a Ty stoisz przed trudnym wyborem trafnego łóżka dla swego dziecka? marka Elior z troski o wszelkich swych klientów przygotowała nieszablonową kolekcję mebli sypialnianych Nolia. Wspólnie z dzieckiem wybieraj spośród bogatej oferty wymiarów i atrakcyjnych propozycji kolorystycznych łóżka.

Nolia, łóżko które skradnie serce Twojego maluszka

Dziecięce łóżko Nolia powstało z myślą o najmłodszych fanach korzystnego designu. Kreatywni projektanci firmy Elior stworzyli łóżko, które eksponuje się spośród dostępnych na rynku łóżek. Nolia firmy Elior to synonim komfortu, bezpiecznego stosowania i nietuzinkowego wyglądu. Rodzicu, jeżeli chcesz stworzyć dziecięcy wnętrze pełen radości, pastelowych odcieni, o nietuzinkowej estetyce to zainwestuj w nieszablonowe łóżko Nolia.

Dlaczego łóżko marki Elior?

Meble marki Elior to najwyższej jakości produkty, które oszałamiają nie tylko nieprzemijalną stylistyką, lecz także najwyższą jakością materiałów, z których zostały wytworzone. Prezentowane łóżko Nolia to dzieło najzdolniejszych projektantów producenta Elior. Łóżko Nolia 3X to mebel zrównoważony, wytrzymały i produkowany z bezpiecznych surowców. Korpus łóżka został tworzony z gatunkowej płyty meblowej laminowanej o grubości aż 18 mm, klasie higieny E1 i podwyższonej gęstości 684,8 kg/m3 wg badania normy EN 323. urodziwe fronty to potężna płyta MDF, lakierowana farbami naturalnymi i w dodatku udekorowana słodkimi serduszkami. Wszystko to sprawia, iż mebel pięknie się prezentuje, a do tego jest niezwykle oporny na zarysowania i wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne. Na Twoją szczególną uwagę zasługuje fakt, iż w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technika Elior nie posiada chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia się, a meble prosto jest utrzymać w czystości. W dodatku zapewniamy Cię, iż w procesie produkcji mebla zastosowaliśmy materiały ekologiczne i atestowane, które spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Łóżko Nolia 3X to bezpieczny mebel choćby dla najmłodszego dziecka. Zaokrąglone krawędzie i ruchoma barierka o długości 105 cm zatroszczą o się o bezpieczny sen czy zabawę każdego znikomego śpiocha. Ponadto łóżko