Łóżko dla dziewczynki z szufladą Happy 2X mix 80x160 - różowe promocja 2021

Cena728.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Łóżeczka i kołyski
Rodzaj łóżko
Dodatkowe cechy z szufladą

Opis

Dziecko podobnie jak każdy dorosły potrzebuje fajnie i należycie zorganizowanej przestrzeni. Firma Elior znakomicie rozumie zapotrzebowania swych najmłodszych klientów i dlatego stworzyła linię mebli dziecięcych Happy.

Pokoloruj świat swojego dziecka

Dzieciństwo to taki okres, który rzutuje na całe późniejsze życie. Warto zatem zadbać o jak najlepszy start w dorosłość. Wśród całej gamy potrzeb Twojego dziecka są również te dotyczące własnej przestrzeni. I tu z pomocą przychodzi marka Elior, która serię mebli Happy dedykuje właśnie tym najmłodszym członkom rodzin. Sami jesteśmy rodzicami i rozumiemy, jak ważna jest strefa komfortu każdego człowieka. Pokój dziecięcy nie jest nieskomplikowany do urządzania - musi uwzględniać potrzeby dziecka, stanowić kreatywną przestrzeń do rozwoju jego wyobraźni, do nauki, zabawy, wypoczynku. Wymarzony pokój malucha powinien być zaaranżowany w taki sposób, żeby nie chciało się z niego wychodzić! linia mebli Happy posiada wszystko to, czego potrzebuje Twoja pociecha. Wśród dostępnych modeli mebli wyszukasz mnóstwo wzorów łóżek, szaf, komód, szafek nocnych, biurek i regałów. Najzdolniejsi projektanci producenta Elior przygotowali bogatą ofertę, która bajkową stylistyką oczaruje każdego nieznacznego człowieka. Firmy Elior zatroszczył się dodatkowo o starsze dzieci i przygotował meble Happy w nieco bardziej tradycyjnej formie. U nas każdy odszuka coś dla siebie. Meble Happy to solidne egzemplarze, produkowane z najwyższą skrupulatnością, z troską o każdy choćby najmniejszy detal. Zapraszamy Cię do poznania się z niezwykłą linią mebli Happy, które pomogą Ci stworzyć komfortowy i bezpieczny wnętrze dla Twojego szkraba.

Happy - seria mebli, która pobudza wyobraźnię

Jesteś rodzicem radosnego malucha z bujną wyobraźnią? Twoje dziecko jest miłośnikiem kreskówek, zwierzątek, kolorowych obrazków? Pragniesz wywołać uśmiech na buzi swojej pociechy? Nic prostszego! Z marką Elior urządzisz najpiękniejszy na świecie pomieszczenie dla swojego dziecka. Aranżowanie pokoju warto zacząć od łóżka. linię mebli Happy wzbogaciliśmy w bajkowe łóżka przeznaczone najmłodszym śpiochom. Wśród bogatej oferty producenta Elior znalazło się łóżko Happy 2X mix. Zaskakujące stylistycznie łóżko