Łóżko dla dziewczynki z szufladą Pinokio 2X mix 80x180 - pudrowy róż promocja 2021

Cena898.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Łóżeczka i kołyski
Rodzaj łóżko
Dodatkowe cechy z szufladą

Opis

Dzieciństwo to jeden z atrakcyjniejszych okresów w życiu każdego człowieka. Jednym z kluczowych elementów tego etapu jest wnętrze malucha. Warto zaaranżować przestrzeń młodego człowieka w taki sposób, aby było to miejsce bezpieczne, funkcjonalne i atrakcyjne. Do dzieła!

Kącik maluszka

Stworzenie przestrzeni asygnowanej dziecku to nad wyraz poważne zadanie i nie lada gratka choćby dla doświadczonych dekoratorów wnętrz. Od czego zacząć? Na co zwrócić uwagę? Co nabyć, żeby nie wydać fortuny? Zanim zaczniemy dobierać dodatki i akcesoria do dziecięcego pokoju, warto zatroszczyć się o logistyczne zaplanowanie dostępnej przestrzeni. Mamy tu na myśli przemyślane rozmieszczenie mebli i podział pokoju na strefy: wypoczynku, nauki, a także zabawy. Wszyscy jesteśmy zgodni, co do faktu, iż meble w pokoju dziecka powinny być przypasowane do wieku pociechy oraz powinny to być modele praktyczne, bezpieczne i z wysokiej jakości materiałów. Z troski o potrzeby najmłodszych klientów producent Elior swój asortyment meblowy poszerzyła o kolejne produkty. Z radością pokazujemy Ci nieszablonową serię mebli dziecięcych Pinokio. Prezentowany zestaw to system mebli, w których odszukasz wszystko to, co jest niezbędne do aranżacji pokoju młodego człowieka. Dzięki kolekcji mebli stworzysz bezpieczny i radosny wnętrze swojej pociechy. Z meblami Pinokio zadbasz o zdrowy sen dziecka, uporządkujesz zabawki czy garderobę maluszka i stworzysz mu wyśmienite warunki do nauki i pracy twórczej. Pinokio to radosna kolekcja mebli w skład, której wchodzą: łóżka, regały, biurko, komoda i stolik nocny. Z nami umeblujesz wyśmienity wnętrze swej pociechy. Już dzisiaj zapraszamy Ciebie i Twoje dziecko do pasjonującej, pełnej estetycznych wrażeń podróży po imponującym świecie mebli Pinokio.

Pierwsze "dorosłe" łóżko

Po rozstaniu z łóżeczkiem szczebelkowym przychodzi nieprzystępny moment w życiu rodziców, kiedy to trzeba wybrać nowy model łóżka dla swej pociechy. I tutaj z pomocą przychodzi firma Elior, która swój asortyment wzbogaciła o meble przeznaczone najmłodszym użytkownikom. Z przyjemnością prezentujemy Ci łóżko Pinokio 2X, które zadba o zdrowy i bezpieczny sen Twojego dziecka. Sami jesteśmy rodzicami i dlatego wiemy jak ważny