Łóżko dziecięce z barierką nolia 3x 80x180 - pudrowy róż marki Producent: elior promocja 2021

Cena958.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Łóżeczka i kołyski
Rodzaj łóżko
Dodatkowe cechy z barierką

Opis

Twoja pociecha wyrosła z kołyski a Ty stoisz przed niełatwym wyborem optymalnego łóżka dla swego dziecka? marka Elior z troski o wszelkich swych klientów przygotowała nieszablonową kolekcję mebli sypialnianych Nolia. Wspólnie z dzieckiem wybieraj spośród bogatej oferty wymiarów i ciekawych propozycji kolorystycznych łóżka.

Nolia, łóżko które skradnie serce Twojego maluszka

Dziecięce łóżko Nolia powstało z myślą o najmłodszych fanach dobrego designu. Kreatywni projektanci producenta Elior stworzyli łóżko, które wyróżnia się spomiędzy przystępnych na rynku łóżek. Nolia firmy Elior to synonim komfortu, bezpiecznego wykorzystywania i nietuzinkowego wyglądu. Rodzicu, jeżeli chcesz stworzyć dziecięcy wnętrze pełen radości, pastelowych kolorów, o nietuzinkowej estetyce to zainwestuj w unikatowe łóżko Nolia.

Dlaczego łóżko firmy Elior?

Meble producenta Elior to najwyższej jakości produkty, które olśniewają nie tylko nieśmiertelną stylistyką, lecz także najwyższą jakością tworzyw, z których zostały produkowane. Prezentowane łóżko Nolia to dzieło najzdolniejszych projektantów marki Elior. Łóżko Nolia 3X to mebel stabilny, wytrzymały i produkowany z bezpiecznych ascetycznców. Korpus łóżka został wytworzony z wysokojakościowej płyty meblowej laminowanej o grubości aż 18 mm, klasie higieny E1 i podwyższonej gęstości 684,8 kg/m3 wg badania normy EN 323. urokliwe fronty to mocna płyta MDF, lakierowana farbami ekologicznymi i dodatkowo przystrojona słodkimi serduszkami. Wszystko to sprawia, iż mebel pięknie się ukazuje, a do tego jest niesłychanie wytrzymały na zarysowania i wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne. Na Twoją szczególną uwagę zasługuje fakt, iż w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technika Elior nie posiada chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia się, a meble z łatwością jest utrzymać w czystości. Dodatkowo zapewniamy Cię, iż w procesie produkcji mebla zastosowaliśmy materiały ekologiczne i atestowane, które spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Łóżko Nolia 3X to bezpieczny mebel nawet dla najmłodszego dziecka. Zaokrąglone krawędzie i ruchoma barierka o długości 105 cm zatroszczą o się o bezpieczny sen czy zabawę każdego niewielkiego śpiocha. Ponadt