Producent: elior Łóżko dziecięce z szufladą i materacem pinokio 2x 80x140 - zielone promocja 2021

Cena828.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Łóżeczka i kołyski
Rodzaj łóżko
Dodatkowe cechy z szufladą, z materacem

Opis

Dzieciństwo to jeden z piękniejszych okresów w życiu każdego człowieka. Jednym z kluczowych części tego etapu jest pokój malucha. Warto zaaranżować przestrzeń młodego człowieka w taki sposób, żeby było to miejsce bezpieczne, ergonomiczne i piękne. Do dzieła!

Kącik maluszka

Stworzenie przestrzeni dedykowanej dziecku to szczególnie poważne zadanie i nie lada gratka nawet dla doświadczonych dekoratorów wnętrz. Od czego zacząć? Na co zwrócić uwagę? Co nabyć, by nie wydać fortuny? Zanim zaczniemy dobierać dodatki i akcesoria do dziecięcego pokoju, warto zatroszczyć się o logistyczne zaplanowanie dostępnej przestrzeni. Mamy tu na myśli przemyślane rozmieszczenie mebli i podział pokoju na strefy: wypoczynku, nauki i zabawy. Wszyscy jesteśmy zgodni, co do faktu, że meble w pokoju dziecka powinny być dobrane do wieku pociechy i powinny to być modele poręczne, bezpieczne i z wysokiej jakości materiałów. Z troski o zapotrzebowania najmłodszych klientów marka Elior swój asortyment meblowy poszerzyła o kolejne produkty. Z radością pokazujemy Ci unikatową serię mebli dziecięcych Pinokio. Prezentowany zestaw to system mebli, w których wynajdziesz wszystko to, co jest niezbędne do aranżacji pokoju młodego człowieka. Dzięki serii mebli stworzysz bezpieczny i radosny pokój swej pociechy. Z meblami Pinokio zadbasz o zdrowy sen dziecka, uporządkujesz zabawki czy garderobę maluszka i stworzysz mu idealne warunki do nauki i pracy twórczej. Pinokio to radosna kolekcja mebli w skład, której wchodzą: łóżka, regały, biurko, komoda i stolik nocny. Z nami umeblujesz wspaniały wnętrze swej pociechy. Już teraz zapraszamy Ciebie i Twoje dziecko do pasjonującej, pełnej estetycznych wrażeń podróży po imponującym świecie mebli Pinokio.

Pierwsze "dorosłe" łóżko

Po rozstaniu z łóżeczkiem szczebelkowym przychodzi nieprzystępny moment w życiu rodziców, kiedy to trzeba wybrać nowy model łóżka dla swej pociechy. I tutaj z pomocą przychodzi firma Elior, która swój asortyment wzbogaciła o meble asygnowane najmłodszym użytkownikom. Z przyjemnością prezentujemy Ci łóżko Pinokio 2X, które zadba o zdrowy i bezpieczny sen Twojego dziecka. Sami jesteśmy rodzicami i dlatego wiemy jak wa