Skandynawskie łóżko dziecięce białe + dąb sonoma - ellsa 4x 80x160 marki Elior promocja 2022

Cena1158.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Elior
Kategoria:Łóżeczka i kołyski
Rodzaj łóżko

Opis

Pierwsze dziecko... Strach przed nieznanym, czy dam radę jako rodzic, wzór do naśladowania? Przywozisz do domu malutkie zawiniątko, które chcesz mieć cały czas przy sobie z obawy, iż możesz przegapić coś znacznego albo ze strachu, iż coś mu się stanie. Czas mija, a Twój maluszek już nie jest niemowlaczkiem, ale przedszkolakiem i dalej śpi w waszej sypialni? Kopie, zabiera kołdrę, śpi w poprzek łóżka i często już dostałaś nogą lub ręką po nosie? Koniec z tym, czas zadziałać! Przecież sen to czas na regenerację dla organizmu, a nie walka o skrawek miejsca. Mamy dla Ciebie cudowne łóżko dziecięce Ellsa 4X firmy Elior, które stanie się Twoją przepustką do przespanych nocy!

Bajeczny design

Jeśli jesteś zmęczona ciągłym wstawaniem w nocy, bo Twój maluch znowu pojawił się w Twoim łóżku, nie czekaj dłużej, aż z tego wyrośnie- takie cuda się nie zdarzają! Łóżko dziecięce Ellsa 4X marki Elior, to model mebla cechujący się oryginalnym designem dostosowanym do upodobań dziecka. Gwarancją bezpieczeństwa jest barierka z boku łóżka, która zabezpieczy dziecko przed upadkiem. Profesjonalnie stworzony stelaż, na którym został ułożony, dołączony do kompletu, materac to bezpieczeństwo i ochrona dla Twojego dziecka. Zaokrąglone obrzeża uchronią nawet największego skoczka w trakcie fikołków na łóżku przed potężnym guzem. Łóżko dziecięce Ellsa 4X również cechy, które zaimponują rodzicom. Użyteczna i praktyczna szuflada na kółkach o adekwatnych wymiarach pozwoli na umieszczenie w niej pościeli, zabawek, miśków i innych rzeczy, które dziecko pragnie posiadać w zasięgu ręki. Teraz nie masz już wymówek, wszystkie atuty łóżka Ellsa 4X firmy Elior wskazują, że to numer jeden, jeżeli chodzi o wygodę i bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas snu. Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko dokonać zakupu!

Bezpieczeństwo głównie

Oczywiście, iż zadbaliśmy o cudowny design mebla, tak by przekonać najmniejszych klientów,przede wszystkim zwróciliśmy uwagę na wybór najlepszych tworzyw. Mebel w całości został wytwarzany z naturalnej płyty laminowanej, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Użyta do produkcji łóżka płyta meblowa, ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych, a także