Producent: elior Łóżko sirela 120x200 promocja 2019

Cena568.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Łóżka
Wymiary 120 x 200 cm

Opis

Szukasz rozwiązań na najwyższym poziomie? Cenisz sobie stylowe i wysmakowane wnętrza oraz konkretne materiały i rewelacyjne wykonanie?


Łóżko to najważniejszy mebel każdego z nas. Mebel, z którym spędzamy minimum 1/3 życia. Zadbaj więc o to, żeby najważniejsze wyposażenie Twojego domu prezentowało się magicznie i naprawdę wyjątkowo, gwarantując przy tym jakże potrzebny, zdrowy i bezpieczny sen! Łóżko Sirela 120x200 producenta Elior demonstruje się niebywale niebanalnie wytwarzając bajeczne, przytulne i niebanalne wzrokowo miejsce na Twoje wieczorne pomysły, inspiracje i codzienne fantazje. Zaprojektowane z myślą o zadowoleniu wszelkich, którzy oczekują od łóżka czegoś więcej aniżeli tylko bezusterkowego spełniania jego podstawowych funkcji. Ulubiona książka a może wypoczynek z kimś bliskim? Sirela pozwoli Ci inaczej poznać Twoje ulubione chwile w łóżku i nada prawdziwego smaku dla Waszego wypoczynku.

popularne szafki nocne do łóżek drewnianych, dostępne są tutaj w naszej ofercie tutaj. Zamawiając produkty razem, oszczędzasz na wspólnej wysyłce.

Łóżko Sirela wyróżnia się nie tylko swoją bajeczną formą i unikatową wygodą, lecz także użyciem materiałów najlepszej jakości. To dlatego raduje się powodzeniem wśród osób szanujących niebanalne rozwiązania. Kompozycja mebla wytworzona została z profesjonalnej stali malowanej proszkowo metodą elektrostatyczną, gwarantując najgłębsze nasycenie barwy i mistrzostwo stylu. Filary i poręcze tworzone z naturalnego, litego drewna dodają elegancji, a także klasy. Unikatowy, porywający design, połączony z niezwykłą funkcjonalnością... Tak właśnie demonstruje się najnowsze łóżko Sirela firmy Elior.

Najważniejsze informacje:

- Kolor: Czereśnia antyczna.
- wymiary: Długość: 205cm, Szerokość: 123cm, Wysokość: 89cm,
- Do łóżka dołączony jest fachowy stelaż pod materac.
- rozmiar materaca dla łóżka: 120x200cm. (Wysokiej jakości materace firmy Profeos przystępne są także w naszej ofercie. Zamawiając materac razem z łóżkiem, oszczędzasz na wspólnej wysyłce.
- Gwarancja 10 lat (inni producenci proponują maksymalnie 24 miesiące gwarancji. Tylko u nas otrzymujesz pełną jakość potwierdzoną aż 10-letnią gwarancją).
- Łóżko ma ce