Łóżko Sirela 120x200, V-CH-VIOLETTA_120-LOZ promocja 2019

Cena568.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Łóżka
Wymiary 120 x 200 cm

Opis

Szukasz rozwiązań na najwyższym poziomie? Cenisz sobie stylowe i wyszukane wnętrza i solidne materiały i znakomite wykonanie?


Łóżko to najważniejszy mebel każdego z nas. Mebel, z którym spędzamy minimum 1/3 życia. Zadbaj więc o to, aby najważniejsze wyposażenie Twojego domu prezentowało się magicznie i naprawdę niezwykle, zapewniając przy tym jakże niezbędny, zdrowy oraz bezpieczny sen! Łóżko Sirela 120x200 producenta Elior ukazuje się nieprzeciętnie atrakcyjnie tworząc bajeczne, przytulne i atrakcyjne optycznie miejsce na Twoje wieczorne pomysły, inspiracje i codzienne fantazje. Zaprojektowane z myślą o zadowoleniu wszystkich, którzy oczekują od łóżka czegoś więcej niż tylko niezawodnego spełniania jego podstawowych funkcji. Ulubiona książka a może wypoczynek z kimś bliskim? Sirela pozwoli Ci inaczej doświadczyć Twoje ulubione chwile w łóżku i nada prawdziwego smaku dla Waszego wypoczynku.

lubiane szafki nocne do łóżek drewnianych, przystępne są tutaj w naszej ofercie tutaj. Zamawiając produkty razem, oszczędzasz na wspólnej wysyłce.

Łóżko Sirela wyróżnia się nie tylko swoją bajeczną formą oraz wyjątkową wygodą, ale także wykorzystaniem tworzyw najlepszej jakości. To dlatego cieszy się powodzeniem wśród osób lubiących atrakcyjne rozwiązania. Budowa mebla wykonana pozostała z profesjonalnej stali malowanej proszkowo metodą elektrostatyczną, gwarantując najgłębsze nasycenie barwy i mistrzostwo stylu. Filary i poręcze tworzone z naturalnego, litego drewna dodają elegancji i klasy. Nieszablonowy, porywający design, połączony z niezwykłą funkcjonalnością... Tak właśnie pokazuje się najnowsze łóżko Sirela producenta Elior.

Najważniejsze dane:

- Kolor: Czereśnia antyczna.
- rozmiary: Długość: 205cm, Szerokość: 123cm, Wysokość: 89cm,
- Do łóżka dołączony jest fachowy stelaż pod materac.
- wymiar materaca dla łóżka: 120x200cm. (Wysokiej jakości materace firmy Profeos przystępne są także w naszej ofercie. Zamawiając materac razem z łóżkiem, oszczędzasz na wspólnej wysyłce.
- Gwarancja 10 lat (inni producenci proponują maksymalnie 24 miesiące gwarancji. Tylko u nas otrzymujesz pełną jakość potwierdzoną aż 10-letnią gwarancją).
- Łóżko ma ce