Łóżko tapicerowane Devoro - beżowe promocja 2022

Cena2918.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Łóżka
Kolor beżowy
Rodzaj tapicerowane

Opis

Twój codzienny wypoczynek w ciekawej, wygodnej i designerskiej sypialni. Tapicerowana w modną kratę powierzchnia łóżka w najbardziej poszukiwanym kolorze beżu! sprawdź ofertę marki Elior i zobacz propozycję najnowszego modelu łóżka Devoro!

Łóżko to najważniejszy mebel każdego z nas. Mebel, z którym spędzamy minimum 1/3 życia. Zadbaj więc o to, aby najważniejsze wyposażenie Twojego domu prezentowało się magicznie i naprawdę wyjątkowo, zapewniając przy tym jakże niezbędny, zdrowy, a także bezpieczny sen!

Łóżko Devoro marki Elior demonstruje się nieprawdopodobnie niebanalnie stwarzając bajeczne, przytulne i ciekawe optycznie miejsce na Twoje wieczorne pomysły, inspiracje i codzienne fantazje. Ulubiona książka a może wypoczynek z kimś bliskim? Devoro pozwoli Ci inaczej zaznać Twoje ulubione chwile w łóżku i nada prawdziwego smaku dla Waszego wypoczynku.

popularne szafki nocne do łóżek, przystępne są tutaj w naszej ofercie tutaj. Zamawiając produkty razem, oszczędzasz na wspólnej wysyłce.


Łóżko Devoro eksponuje się nie tylko swoją bajeczną formą oraz nieszablonową wygodą, ale także zastosowaniem tworzyw najlepszej jakości. To dlatego zadowala się powodzeniem wśród osób lubiących niebanalne rozwiązania. Kompozycja mebla wytwarzana została z najwyższej jakości litego drewna, pokrytego tapicerką z naturalnych materiałów altary i alcantry. Ta ciekawa wzrokowo dzianina charakteryzuje się niezwykłą ergonomicznością, a także wytrzymałością na zabrudzenia i jest o 34% bardziej wytrzymała na słońce, a także wodę od konkurencyjnych produktów, co pozwala Ci na długie i bezpieczne stosowanie powierzchni. Już nie musisz się martwić, iż rozlana kawa spowoduje konieczność zamiany mebla. Unikatowy i porywający design, połączony z niezwykłą funkcjonalnością... Tak właśnie prezentuje się najnowsze łóżko Devoro firmy Elior.

Najważniejsze informacje:

-tkaniny: Beżowy. Sprawdź także pozostałe łóżka beżowe z naszej oferty.
- wymiary: Długość: 215cm, Szerokość: 164cm, Wysokość: 111cm.
- Do łóżka dołącz