Delta optical Luneta obserwacyjna cyfrowa spectrum promocja 2019

Cena899.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie kolba.pl

Parametry

Producent:Delta Optical
Kategoria:Lunety

Opis

Delta Optical Spectrum to innowacyjna luneta cyfrowa o 50× powiększeniu, wyekwipowana w 5" wyświetlacz LCD, a także zaimplementowany rejestrator, dzięki któremu utrwalimy nasze osiągnięcia na strzelnicy albo polowania.

Delta Optical Spectrum to lekka i niezwykle prosta w obsłudze luneta cyfrowa, przeznaczona do obserwacji przyrody, samolotów, i innych oddalonych obiektów.

Dzięki zaimplementowanemu rejestratorowi urządzenie pozwala jeszcze na zapisywanie fotografii i video, dzięki temu doskonale sprawdzi się w trakcie polowania, treningu na strzelnicy albo obserwacji samolotów.

Spectrum wykonuje zdjęcia 14 MP i nagrywa filmy mp4 w rozdzielczości HD, co pozwala na ich późniejsze oglądanie na telewizorze lub monitorze komputerowym. Luneta obsługuje karty pamięci micro SD o maksymalnej obszerności 64 GB.

Urządzenie zasilane jest za pośrednictwem zastosowanego akumulatora litowo-jonowego obszernej obszerności, jednak dzięki zaimplementowaniu mini portu USB czas pracy można wydłużyć, korzystając z przenośnych źródeł zasilania np. Power banku.

W komplecie znajduje się składany statyw z gwintem 1/4", a także przewodowy pilot, który pozwala na odtwarzanie, a także realizowanie zdjęć i filmów bez fizycznego kontaktu z urządzeniem, co ma duże znaczenie w trakcie rejestracji obraz przy największych powiększeniach.

Transfer informacji odbywa się za pośrednictwem portu mini USB.

Delta Optical Spectrumważy zaledwie 435 g, dzięki temu luneta może nam towarzyszyć podczas naszej aktywności outdoorowej bez odczuwanego dyskomfortu.