Luneta obserwacyjna titanium 50ed marki Delta optical promocja 2019

Cena990.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie kolba.pl

Parametry

Producent:Delta Optical
Kategoria:Lunety

Opis

Luneta obserwacyjna Delta Optical Titanium 50ED jest bardzo kompaktowa i ergonomiczna dzięki nowoczesnej kompaktowej konstrukcji i wyjątkowo prawidłowych własnościach optycznych. Dzięki konkretnemu wykonaniu pasuje do rozmaitego typu zastosowań terenowych – stanie na wysokości zadania zarówno w zastosowaniach fachowych jak i hobbystycznie – do obserwacji przyrody, polowań a nawet do prostych obserwacji nieba. Cechą podkreślającą lunety są jej wymiary. Luneta Titanium 50ED jest prawdopodobnie najmniejszą aktualnie wykonaną lunetą z obiektywem o średnicy 50mm. Waży zaledwie pół kilograma i ma tylko 17 cm długości.

Luneta dostarczana jest z okularem zmiennoogniskowym. Uzyskiwany zakres powiększeń gromadzi się w granicach od 7.5x do 22.5x.

Luneta Delta Optical Titanium 50ED to przemyślana budowa. W głównej mierze możliwość wykorzystania w niej okularów astronomicznych w lubianym standardzie mocowania 1.25". W celu wykorzystania takiego okularu wystarczy obrócić w lewo pierścień mocujący okular charakterystyczny i po jego wyjęciu, wsunąć w mocowanie okular astronomiczny. Wyspecjalizowane okulary astronomiczne, zwłaszcza te stałoogniskowe, pozwalają uzyskać olbrzymie pole widzenia o idealnej ostrości sięgającej samych brzegów. Co więcej, z pomocą niektórych okularów astronomicznych, a także T-ringu, można wykonywać fotografie z szczególnie znacznym przybliżeniem. Luneta jest wypełniona azotem, dzięki temu jest wodooporna.

5 lat gwarancji