Nikon D5600 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Nikon D5600 oraz 15 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2450.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-42%
Nikon D5600 Body (VBA500AE) - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
2450.00
Mall.pl
Aparat NIKON D5600 + Obiektyw AF-P 18-55 VR + Otrzymaj RABAT!
2499.99
ELECTRO.pl
Lustrzanka cyfrowa NIKON D5600 + AF-P 18-55 VR
2599.00
MediaMarkt.pl
Nikon D5600 + AF-P DX NIKKOR 18–55 VR + torba + karta pamięci 16GB
2599.00
RTV EURO AGD
Lustrzanka Nikon D5600 VBA500K001 APS-C- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
2599.00
Sferis.pl
Aparat NIKON D5600 + Obiektyw AF-P 18-55 VR
2599.00
Media Expert
Aparat NIKON D5600 + Obiektyw 18-140mm VR + Otrzymaj RABAT!
3199.00
ELECTRO.pl
Aparat Nikon D5600 VBA500K002 DX- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
3199.00
Sferis.pl
Nikon D5600 + AF-S DX 18-105
3390.00
RTV EURO AGD
Nikon D5600 + AF-S 18-140mm VR
3499.00
RTV EURO AGD
Lustrzanka cyfrowa NIKON D5600 + AF-S 18-140 VR
3499.00
MediaMarkt.pl
Aparat NIKON D5600 + Obiektyw 18-140mm VR
3499.00
Media Expert
Nikon D5600 + 10-20 AF-P DX VR (VBA500K013) - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
3615.00
Mall.pl
Nikon D5600 + AF-P DX NIKKOR 18–55 VR + AF-P DX NIKKOR 70–300 VR
4099.00
RTV EURO AGD
Lustrzanka cyfrowa NIKON D5600 + AF-P 18-55 VR + AF-P 70-300 VR
4199.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Nikon
Kategoria:Lustrzanki cyfrowe
Rozdzielczość 24.7 Mpx
Rodzaj zasilania akumulator
Format zapisu zdjęć RAW, JPEG
Przekątna ekranu 3 "
Wizjer tak
Maksymalna rozdzielczość zdjęć 6000 x 4000 px
Czułość 100-25600
Zdjęcia seryjne 5 kl/s
Nośnik danych karta SD
Nagrywanie filmów 1920 x 1080 (Full HD)

Opis

NIKON D5600Nikon D5600 z funkcją stałej łączności – uwolnij swoją kreatywność.Oddawanie ładna ulotnych chwil, tworzenie niezwykłych filmów poklatkowych, zabawa cieniem w pełnym słońcu czy nagrywanie filmów z niezwykłej perspektywy – emocje towarzyszące tworzeniu obrazów, które wzbudzą podziw innych, nie mają sobie równych. Nikon D5600, wyekwipowany w progresywne technologie przetwarzania obrazu opracowane przez firmę Nikon, pozwala uzyskać magiczne efekty. Dzięki niemu zrealizujesz wszystkie swoje pomysły. Dostęp do szerokiej gamy legendarnych obiektywów NIKKOR oznacza nieograniczone możliwości kreatywnej ekspresji. Opracowana poprzez firmę Nikon technologia SnapBridge pozwala na bieżąco umieszczać tworzone zdjęcia na urządzeniu inteligentnym i w dowolnym momencie przesyłać nagrane filmy. Poznaj lustrzankę cyfrową, która widzi świat jednakowo jak Ty – choćby jeśli jest to zupełnie unikatowa perspektywa. Wystarczy przekręcić, pochylić lub obrócić spory ruchomy ekran dotykowy o przekątnej 8,1 cm (3,2 cala), aby uzyskać wspaniałe ujęcie i za każdym razem posiadać rewelacyjny podgląd kadru – bez względu na to, czy trzymasz aparat wysoko nad głową, przy samej ziemi czy wyciągnięty przed siebie. Aby ustawić ostrość i zrobić zdjęcie, starczy dotknąć ekranu dotykowego – jak w smartfonie. W trakcie fotografowania z użyciem wizjera lub odtwarzania zdjęć można korzystać z funkcji sterowania dotykowego. Funkcja dotykowego Fn to intuicyjne rozwiązanie stanowiące alternatywę dla obsługi aparatu przy pomocy pokrętła sterowania albo wybieraka wielofunkcyjnego w trakcie korzystania z wizjera. Dzięki niej można dzisiaj wybierać pola AF i przypasowywać inne ważne parametry, takie jak wartość przysłony czy samoczynny wybór czułości, za pomocą obszernego ekranu dotykowego. Znany z fachowych aparatów D5 i D500 marki Nikon pasek przełączania zdjęć pozwala na ich prędkie przewijanie w trybie odtwarzania. Zsuwając palce można rozszerzyć zdjęcie i przyciąć je.
Dla fotografów, którzy dostrzegają to, co jest dla innych niewidoczne, jakość zdjęć ma kluczowe znaczenie. Model D5600 został wyekwipowany w dużą matrycę formatu DX o rozdzielczości 24,2 mln pikseli, która z niezwykłą starannością odwzorowuje znikome faktury i zapewnia najwyższą szczegółowość fotografii. Znajomi i osoby obserwujące Twój profil w sieciach społecznościowych zobaczą skrupulatnie to, co chcesz im pokazać – za każdym razem. Zakres czułości ISO 100–25600 i rozszerzona czułość ISO 6400 w trybie Krajobraz nocny upraszczają fotografowanie w słabym oświetleniu. Procesor przetwarzania obrazu EXPEED 4 sprawnie likwiduje szum choćby przy wysokiej czułości ISO. Fotografie cechujące się ładnym rozmyciem tła i bogatym kontrastem czekają na wykonanie – pomoże Ci w tym duża gama wymiennych obiektywów NIKKOR.
starczy kilka sekund, aby udostępnić swoje fotografie wyśmienitej jakości i stać się dla innych źródłem inspiracji. Opracowana poprzez markę Nikon rewolucyjna technologia SnapBridge, wykorzystująca kanon Bluetooth low energy¹, zapewnia stałą łączność pomiędzy aparatem D5600 a obsługującym ją urządzeniem inteligentnym. Połączenie aparatu z urządzeniem inteligentnym jest szczególnie proste. Po nawiązaniu łączności aparat może przesyłać tworzone zdjęcia do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania za każdym razem nowego połączenia. Każde wyprodukowane zdjęcie jest prędko przesyłane do telefonu albo tabletu i staje się gotowe do udostępnienia. W dowolnym momencie można także ręcznie przesłać nagrane filmy. Na dodatek technologia SnapBridge umożliwia zdalne obsługiwanie aparatu przy pomocy urządzenia inteligentnego. Bez względu na to, w jaki sposób korzystasz z technice SnapBridge, nie ogranicza ona możliwości korzystania z urządzenia inteligentnego i nie obciąża zbytnio akumulatora aparatu. Twoja perspektywa jest nieszablonowa – podziel się nią szybko dzięki technologii SnapBridge. nadzwyczajna ergonomia istotnie poręcznego modelu D5600 pozwala prosto zagłębić się w świat fotografii. Twórz przyciągające uwagę kompozycje dzięki wysokiej jakości wizjerowi optycznemu. Gwarantuje on niezwykle pokaźny podgląd obrazu widzianego przez obiektyw i pomaga w pełni skupić się na fotografowanym obiekcie, odcinając oko od promieni słonecznych i innych składników rozpraszających uwagę. Aparat jest stabilniejszy też z podłączonym teleobiektywem. Wygodnie umiejscowione pokrętło sterowania i wybierak wielofunkcyjny ułatwiają zmianę ustawień podczas fotografowania. Dodatkowo funkcja dotykowego Fn pozwala dostosowywać ustawienia za pomocą pokaźnego ekranu dotykowego bez konieczności odrywania oka od wizjera. Nieznaczna masa korpusu (około 415 g)² i monolityczna kompozycja usztywniona włóknem węglowym powodują, że aparat można z łatwością i bez obaw zabrać w każde miejsce. Gdy już chwycisz jego potężnie wyprofilowany uchwyt i zaczniesz robić fotografie – czy to w trakcie dalekich podróży, czy przemierzania ulic miast – nie zechcesz się z nim rozstać.
Poznaj lustrzankę cyfrową, która widzi świat jednakowo jak Ty – choćby jeśli jest to zupełnie nieszablonowa perspektywa. wystarczy przekręcić, pochylić albo obrócić obszerny ruchomy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 8,1 cm (3,2 cala), aby uzyskać nadzwyczajne ujęcie i za każdym razem mieć wyśmienity podgląd kadru – bez względu na to, czy trzymasz aparat wysoko nad głową, przy samej ziemi czy wyciągnięty przed siebie. Aby ustawić ostrość i zrobić zdjęcie, wystarczy dotknąć ekranu dotykowego – jak w smartfonie. Podczas fotografowania z wykorzystaniem wizjera albo odtwarzania fotografii można korzystać z funkcji sterowania dotykowego. Funkcja dotykowego Fn to intuicyjne rozwiązanie stanowiące alternatywę dla obsługi aparatu za pomocą pokrętła sterowania albo wybieraka wielofunkcyjnego w trakcie korzystania z wizjera. Dzięki niej można teraz wybierać pola AF i dostosowywać inne ważne cechy, takie jak wartość przysłony czy samoczynny dobór czułości, przy pomocy dużego ekranu dotykowego. Znany z mistrzowskich aparatów D5 i D500 marki Nikon pasek przełączania fotografii zezwala na ich szybkie przewijanie w trybie odtwarzania. Zsuwając palce można zwiększyć zdjęcie i przyciąć je.
Nagrywaj płynne, szczególnie szczegółowe filmy Full HD, które mogą być powodem do dumy. Funkcja nagrywania filmów D-Movie umożliwia rejestrowanie obrazu z maksymalną szybkością 50p/60p. Dzięki ciągłemu autofokusowi w trybie podglądu na żywo (tryb ciągłego AF) można zachować ostrość obiektów na obrazie, nawet jeśli szybko się poruszają. Dostarczany w pakiecie obiektyw AF-P NIKKOR jest wyposażony w silnik krokowy, dzięki któremu odgłos pracy mechanizmu ustawiania ostrości jest na filmach praktycznie niesłyszalny. Funkcja nagrywania filmów poklatkowych, znana z progresywnych lustrzanek cyfrowych firmy Nikon, pozwala przekształcić niezbyt energiczne sceny, takie jak powolne przemieszczanie się chmur czy ruch na zatłoczonej ulicy, w sekwencje prędko zmieniających się obrazów. Dzięki technice łączności SnapBridge filmy nagrane aparatem D5600 można z łatwością udostępniać.
zaimplementowane narzędzia kreatywne pozwalają podkreślić przekaz fotografii i filmów. Dzięki szerokiej gamie efektów specjalnych można z łatwością wzmocnić odbiór obrazu. Rezultat zastosowania wybranego efektu można zobaczyć i trafnie przypasować w trybie podglądu na żywo. Uzupełniającą kontrolę nad wyglądem i atmosferą uwiecznianych scen gwarantują ustawienia Picture Control, zezwalające na staranne ustawienie takich parametrów, jak kontrast czy nasycenie. Wykorzystanie ustawienia Picture Control Równomierne w trakcie nagrywania filmów ułatwia późniejszą obróbkę zarejestrowanego obrazu. Na dodatek użytkownik może utworzyć i zapisać osobiste ustawienia Picture Control, by nadać swym filmom niepowtarzalny charakter. Spora gama efektów dostępnych w menu retuszu pozwala z łatwością podkreślić albo zmienić nastrój wyprodukowanych fotografii – bezpośrednio z poziomu aparatu. Dzięki technice łączności SnapBridge można zastosować w procesie twórczym smartfon albo tablet zaopatrzony w ulubione aplikacje. NIKON AF-P DX NIKKOR 18-55MM F/3.5-5.6G VRminimalny, lekki obiektyw zmiennoogniskowy formatu DX – genialny do codziennego fotografowaniaZakres ogniskowych od szerokokątnej do krótkiego teleobiektywu i kompaktowa budowa sprawiają, że jest to idealny obiektyw uniwersalny. Dzięki niemu możesz w każdej chwili fotografować różne tematy, od fotografii miejskiej i pejzaży po rodzinne wydarzenia sportowe i pełne akcji filmy HD. Niezależnie od fotografowanego obiektu funkcja Redukcja drgań marki Nikon pozwala uzyskać ostry obraz choćby przy słabym oświetleniu. Dzięki lepszej konstrukcji ten obiektyw jest drobny i wygodny w użyciu.NA CO DZIEŃ: KOMPAKTOWY, LEKKI OBIEKTYW ZMIENNOOGNISKOWY Z ZOOMEM 3,1X Obejmuje lubiany zakres ogniskowych 18–55 mm (odpowiednik dla formatu 35 mm: 27–82,5 mm), z otworem względnym f/3,5–5,6. Od portretów po krajobrazy – tym obiektywem można sfotografować wszystko. Rewelacyjnie do nagrywania filmów HD. szybki, PŁYNNY AUTOFOKUS: SILNIK KROKOWY marki NIKON Nowy silnik krokowy marki Nikon szybko ustawia ostrość i wspaniale sprawdza się przy filmowaniu. Dzięki nowemu silnikowi ten obiektyw charakteryzuje się cichszym i szybszym działaniem autofokusa niżeli jego poprzednik. Zmieniając ogniskową, można natychmiast niezwykle starannie ustawić ostrość na fotografowane obiekty. Podczas filmowania silnik zezwala na płynną zmianę ostrości z jednego obiektu na drugi, a odgłos jego pracy jest praktycznie niesłyszalny. JAKOŚĆ OBRAZÓW typowA DLA firmy NIKON Ten obiektyw formatu DX został zaprojektowany tak, by w pełni zastosować wysoką rozdzielczość i innowacyjną technologię matrycy Twojej cyfrowej lustrzanki producenta Nikon. Dwie soczewki asferyczne minimalizują aberrację sferyczną i dystorsję, dzięki temu można uzyskać zdjęcia i filmy o wysokiej rozdzielczości, żywych kolorach, z idealnym kontrastem i wyjątkową szczegółowością. REDUKCJA DRGAŃ (VR) Przydatna funkcja Redukcja drgań producenta Nikon pozwala uzyskać ostry obraz nawet przy długim czasie migawki. Zagwarantuje ona pokaźniejszą stabilność w trakcie fotografowania z ręki i umożliwia używanie czasów migawki dłuższych choćby o cztery stopnie. Niezależnie od tego, czy robisz portrety, fotografie grupowe, czy także fotografujesz olśniewający krajobraz, dzięki tej funkcji za każdym razem uzyskasz nieporuszone zdjęcie. Funkcję Redukcja drgań można włączać i wyłączać w menu aparatu. UPROSZCZONE STEROWANIE Możliwość bezzwłocznego przełączania między autofokusem a ręcznym ustawianiem ostrości oraz włączania i wyłączania funkcji Redukcja drgań za pomocą menu aparatu*. Brak przełączników na obudowie obiektywu usuwa ryzyko przypadkowej zmiany ustawień w trakcie robienia fotografie. ergonomicznY OBIEKTYW DO rutynowyCH ZASTOSOWAŃ Ultrakompaktowa i lekka konstrukcja – znakomity obiektyw uniwersalny. Obiektyw waży zaledwie 205 g i ma jedynie 62,5 mm długości po schowaniu, dzięki czemu można go komfortowoj zawsze nosić przy sobie.
NIKKOR AF-P DX 70-300MM F/4.5-6.3G ED VRPoznaj świat fotografii w zakresie tele dzięki czemu zmiennoogniskowemu obiektywowi formatu DX.To doskonała propozycja dla osób, które chcą skorzystać z niezwykłych możliwości kreatywnej ekspresji związanych z zastosowaniem teleobiektywu. Dzięki lepszej konstrukcji i niewielkim rozmiarom stanowi idealne uzupełnienie mniejszych lustrzanek cyfrowych Nikon formatu DX¹. Uniwersalny zakres ogniskowych 70–300 mm pozwala z łatwością uwiecznić rozgrywające się w oddali wydarzenia, uchwycić wyjątkowe chwile w trakcie podróży czy fotografować dziką przyrodę. Opracowany przez producenta Nikon system redukcji drgań zapewnia ostrość obrazu, a mechanizm ustawiania ostrości pracuje ekspresowo i cicho. Dzięki czemu obiektyw wyśmienicie się sprawdzi zarówno w trakcie fotografowania, jak i filmowania. LEKKI OBIEKTYW ZMIENNOOGNISKOWY DO FOTOGRAFII W ZAKRESIE TELE Ten obiektyw zmiennoogniskowy formatu DX z 4,3-krotnym zoomem to nadzwyczajna sugestia zarówno dla osób zaczynających przygodę z lustrzankami cyfrowymi, jak i poszukujących uzupełniającego obiektywu w dłuższym zakresie ogniskowych. Twórz zaskakujące kombinacje dzięki uniwersalnemu zakresowi ogniskowych od 70 do 300 mm (odpowiednik zakresu 105–450 mm w formacie FX), który pozwala łatwo znaleźć się w centrum akcji. Uniwersalność tego obiektywu przekłada się na łatwość uzyskiwania niezwykłych zbliżeń dzikiej przyrody czy dzieci podczas zabawy. W dodatku dzięki systemowi autofokusa znamionującemu się płynnym i cichym działaniem stanowi nadzwyczajny wybór dla osób zainteresowanych filmowaniem. prędki, PŁYNNY AUTOFOKUS: SILNIK KROKOWY marki NIKON Nowy silnik krokowy marki Nikon jest cichy i błyskawicznie ustawia ostrość. Dzięki temu nieprzeciętnie się nadaje do filmowania. Zmieniając ogniskową, można natychmiast nad wyraz dokładnie ustawić ostrość. Podczas filmowania silnik zezwala na płynną zmianę punktu ustawienia ostrości, a odgłos jego pracy jest praktycznie niesłyszalny. JAKOŚĆ fotografii charakterystycznA DLA marki NIKON Ten obiektyw NIKKOR formatu DX zaprojektowano, żeby w pełni wykorzystać wysoką rozdzielczość i progresywną technologię matrycy lustrzanek cyfrowych producenta Nikon. Soczewka ze szkła o superniskiej dyspersji (ED) redukuje aberrację chromatyczną. Pozwala na to uzyskanie istotnie szczegółowych zdjęć o wysokiej rozdzielczości, wyrazistej kolorystyce i wyśmienitym kontraście. REDUKCJA DRGAŃ (VR) Opracowany przez markę Nikon rewelacyjny system redukcji drgań usprawnia uzyskanie wyraźnych zdjęć podczas fotografowania z ręki i pozwala na wykorzystywanie czasów otwarcia migawki dłuższych nawet o 4 stopnie². Dzięki czemu nawet fotografie wytwarzane przy najdłuższej ogniskowej w niekorzystnych warunkach oświetleniowych będą pozbawione efektu poruszenia. Funkcję redukcji drgań można włączać i wyłączać w menu aparatu³. UPROSZCZONE STEROWANIE Możliwość bezzwłocznego przełączania między autofokusem a ręcznym ustawianiem ostrości przy pomocy menu aparatu³. Zmiany sposobu ustawiania ostrości dokonuje się za pomocą menu aparatu, a nie przełączników na obudowie obiektywu. Usuwa to ryzyko przypadkowej zmiany ustawień w trakcie fotografowania i filmowania. ¹ Obiektyw współpracuje z aparatami z serii D3000 (model D3300 i nowsze), aparatami z kolekcji D5000 (model D5200 i nowsze), a także aparatami z serii D7000 (model D7100 i nowsze). Współpracuje w dodatku z modelem D500. Współpracujące modele aparatów mogą wymagać uaktualnienia oprogramowania sprzętowego.
² Zgodnie ze standardem stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association. Po podłączeniu do lustrzanki cyfrowej formatu DX i ustawieniu najdłuższej ogniskowej.
³ Funkcja dostępna jedynie w aparatach z serii D3000 (model D3300 i nowsze) i linii D5000 (model D5200 i nowsze). Współpracujące modele aparatów mogą wymagać uaktualnienia oprogramowania sprzętowego.
GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM albo FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
nawet DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania danych dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl