Nikon D750 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nikon D750 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5155.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-57%
NIKON D750 BODY / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0% / TEL. 500 005 235
5155.00
fotosoft.pl
Nikon lustrzanka cyfrowa D750 Body
6429.00
Mall.pl
NIKON D750 + 24-120mm VR / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0% / TEL. 500 005 235!!!
7590.00
fotosoft.pl
NIKON D750 + 24-85mm VR / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0% / TEL. 500 005 235
7899.00
fotosoft.pl
Nikon lustrzanka cyfrowa D750 + 24 - 120 mm VR
8428.00
Mall.pl
NIKON D750 + 16-35mm VR / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0% / TEL. 500 005 235
9999.00
fotosoft.pl
NIKON D750 + 24-70mm f/2,8 / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0% / TEL. 500 005 235
11999.00
fotosoft.pl

Parametry

Producent:Nikon
Kategoria:Lustrzanki cyfrowe
Rozdzielczość 24 Mpx
Rodzaj zasilania akumulator
Format zapisu zdjęć RAW, JPEG
Przekątna ekranu 3.2 "
Wizjer tak
Maksymalna rozdzielczość zdjęć 6016 x 4016 px
Czułość 100-12800
Procesor obrazu Expeed 4
Samowyzwalacz 2 s
Zdjęcia seryjne 6.5 kl/s
Nośnik danych karta MicroSD
Nagrywanie filmów 1920 x 1080 (Full HD)

Opis

Realizuj swoje wizje dzięki szybkiemu, wszechstronnemu i uniwersalnemu modelowi D750.
W świecie, w którym wszystko jest realne, ta wszechstronna pełnoklatkowa lustrzanka o rozdzielczości 24,3 miliona pikseli daje swobodę, która ośmiela.
Dzięki profesjonalnej technologii przetwarzania obrazu, a także potężnej, kompaktowej konstrukcji ten aparat stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji.

Nowo zaprojektowana matryca formatu FX zagwarantuje nieszablonową jakość fotografii, wyjątkowo przy wysokich czułościach ISO, w przypadku których obraz jest czystszy aniżeli kiedykolwiek.

Niezwykła czułość autofokusa, fotografie seryjne z prędkością do 6,5 kl./s oraz możliwość nagrywania filmów Full HD w rozdzielczości 1080/60p w połączeniu z odchylanym monitorem zezwalają na niczym nieskrępowaną ekspresję. Zaimplementowany interfejs Wi-Fi ułatwia natychmiastowe udostępnianie niesamowitych zdjęć.

Matryca o rozdzielczości 24,3 mln pikseli w formacie FX
Pełnia detalów, pełna swoboda. Zupełnie nowa matryca oferuje pokaźny zakres energiczny praktycznie bez szumu niezależnie od czułości, dzięki czemu rejestruje obrazy o zadziwiającej ostrości i bogactwie przejść tonalnych.

znakomita czułość ISO
Aparat pozwala robić bardziej wyraźne i ostrzejsze zdjęcia przy wysokiej czułości ISO. Zakres czułości ISO od 100 do 12800 można zwiększyć do odpowiednika zakresu od 50 do 51200.

fachowy autofokus
Dzięki zachowaniu czułości nawet przy -3 EV i zaimplementowaniu funkcji wyboru pola AF z grupy opracowanej przez markę Nikon aparat D750 może z nieszablonową dokładnością ustawiać ostrość na obiekcie choćby przy słabym oświetleniu.

Wytrzymały odchylany monitor
Rejestruj fotografie i filmy z wyjątkowych punktów widzenia. Ekran można przechylać na boki oraz odchylać do 90º w górę albo 75º w dół.

Współpraca z siecią Wi-Fi
Podziel się swoją wizją. Dzisiaj możesz przesyłać znakomite fotografie pełnoklatkowe za pośrednictwem współpracującego smartfonu bądź tabletu. Wystarczy pobrać na urządzenie inteligentne bezpłatny program Wireless Mobile Utility¹.
¹Aplikacja Wireless Mobile Utility jest zgodna z urządzeniami z systemem iOS™ i Android™. Można ją pobrać z serwisów Google Play™, a także Apple App Store™. Android, Google, Google Play, YouTube i inne znaki są znakami towarowymi producenta Google Inc.


Maksymalnie 6,5 kl./s w trybie fotografii seryjnych
Rejestrowanie szybko poruszających się obiektów z niesłychaną elastycznością. Bezkompromisowe obrazy w pełnej rozdzielczości rejestrowane z szybkością do 6,5 kl./s w formatach FX i DX.

Swoboda filmowania

Nagrywanie filmów Full HD (1080p) z szybkością 50/60 kl./s (innowacyjnie). Możliwość ustawiania czułości od ISO 100 aż do odpowiednika ISO 51200 oraz sterowania czasem otwarcia migawki, przysłoną i poziomem dźwięku w trakcie filmowania. Specjalne menu umożliwia zapisanie wszystkich ustawień filmowania w jednym miejscu.

EXPEED 4
pokaźnie zwiększa ogólną produktywność aparatu i pozwala na uzyskanie genialnych fotografii. Gwarantuje idealne odwzorowanie obrazu i jakość fotografii w szerokim zakresie czułości ISO i umożliwia nagrywanie filmów z wysoką liczbą klatek na sekundę.

System Picture Control 2.0
Pełna kontrola nad ustawieniami wyostrzania, kontrastu, jasności, odcienia i nasycenia podczas fotografowania i filmowania. Ułatwienia w późniejszej obróbce – ustawienie Równomierne gwarantuje maksymalny zakres dynamiki, a ustawienie krystaliczność pozwala skrupulatnie określić poziom szczegółowości. Ustawienia można optycznie dostosowywać podczas fotografowania, a cały proces fotografowania można usprawnić, zapisując różne opcje dotyczące filmów i zdjęć w specjalnym menu.

Monitor z regulacją barw: pozwala na ustawienie balansu kolorów i jasności zgodnie z preferencjami użytkownika.
Pokryty powłoką przeciwodblaskową odchylany ekran LCD o przekątnej 8,0 cm (3,2 cala) i rozdzielczości 1229 tys. Punktów z układem pikseli RGBW gwarantuje rozciągliwą i łatwą obsługę w każdych warunkach.

Energooszczędna elektronika

Dłuższe fotografowanie w jednym procesu ładowania. Jednorazowe naładowanie ultrakompaktowego i lekkiego akumulatora jonowo-litowego EN-EL15 pozwala zrobić choćby 1230 fotografii i zarejestrować do 55 minut materiału wideo².
²Zgodnie ze standardem stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association

praktyczna lustrzanka pełnoklatkowa

genialna ergonomia i lekki, monolityczny korpus aparatu zapewniają swobodę realizowania fotografii w formacie pełnoklatkowym. Konkretnie wyprofilowany uchwyt powoduje, że aparat pewnie leży w dłoniach niezależnie od ich wielkości i zapewnia wygodę trzymania go przez długi czas bez zmęczenia.

odporny i trwały

broniony poprzez solidne uszczelnienia korpus pozwala korzystać z lustrzanki D750 w każdym środowisku. Zbudowana z włókien kevlarowo-węglowych migawka jest poddawana testom do 150 000 cykli, a potężna, monolityczna budowa powoduje, iż aparat jest lekki i wytrzymały.

51-polowy system autofokusa Multi-CAM 3500FX

atrakcyjna precyzja fotografii pełnoklatkowej. Aktywny wybór pola można skonfigurować dla grupy 9, 21 albo 51 pól ostrości, a autofokus działa nawet przy poziomie oświetlenia -3 EV (ISO 100, 20°C). Szybka blokada i zwiększona funkcja zapisu pól AF według orientacji. Piętnaście pól krzyżowych w centrum może współpracować z obiektywami AF NIKKOR o otworze względnym f/5,6 i obszerniejszym, a 11 centralnych pól AF może współpracować z obiektywami o otworze względnym f/8.

dobór pola AF z grupy
ulepszone wykrywanie i śledzenie obiektów w ruchu. W trybie wyboru pola AF z grupy poprzez cały czas monitorowanych jest pięć pól AF, co udoskonala możliwość namierzania i wyodrębniania z otoczenia stosunkowo niewielkich obiektów znajdujących się blisko kontrastowego albo rozpraszającego tła. Pięciopolowy obszar AF można przemieszczać, korzystając ze wszelkich 51 pól AF, w zależności od kompilacji kadru.

Funkcja nagrywania filmów D-Movie w trybie wieloobszarowym
przeznaczona do filmowania w przeróżnych warunkach funkcja nagrywania filmów D-Movie pozwala uzyskać materiał filmowy mistrzowskiej jakości w wielu formatach klatek. Aparat D750 pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD (1080p) z szybkością 50 kl./s (postępowie) i 60 kl./s (innowacyjnie) w formatach FX i DX ze znacząco obniżonymi stopniami szumów, mory i przekłamań odcieni. Sterowaną elektrycznie przysłonę można przymykać i otwierać w trakcie nagrywania, a rejestrowany obraz można przesyłać jako czysty sygnał wyjściowy HDMI, a także jednocześnie nagrywać jako materiał w pełnej rozdzielczości w aparacie i na zewnętrznym rejestratorze.

Swoboda filmowania
Pełna kontrola nad materiałem podczas filmowania. Podczas filmowania w trybie M można ustawić czułość w zakresie od ISO 100 do odpowiednika wartości ISO 51200, a dla funkcji automatycznego doboru czułości ISO można określić maksymalną wartość ISO, która ma być wykorzystywana, począwszy od ISO 200. Opracowana poprzez markę Nikon funkcja trójwymiarowej redukcji szumów ogranicza przypadkowe szumy, zniekształcenia i migotanie powstające przy filmowaniu z zastosowaniem wysokich czułości. W trybie wyświetlania obszarów prześwietlonych te obszary są precyzyjnie wskazywane na monitorze aparatu.

Sterowanie dźwiękiem hi-fi
Rozbudowane opcje sterowania polepszają jakość nagrań audio i proponują obszerniejszą ogólną sprężystość. Wejście mikrofonu stereofonicznego i wyjście audio precyzyjną, niezależną regulację stopni dźwięku przed nagrywaniem i w jego trakcie. Aparat umożliwia dobór zakresu dźwięku (obfity/głos) i redukcję szumu wiatru przy nagrywaniu przy pomocy zastosowanego mikrofonu.

Tryb HDR (wysoki zakres dynamiki)

Łączy dwa fotografie tworzone w trakcie jednego zwolnienia migawki w celu uzyskania nasyconych szczegółami obrazów scen o wysokim kontraście.

Funkcja fotografii poklatkowych w aparacie
pozwala tworzyć filmy poklatkowe z płynnymi przejściami ekspozycji za pomocą prostych operacji w menu. Starczy zastosować trybu fotografowania z interwalometrem, żeby wyzwalać migawkę zgodnie z ustalonym interwałem. Następnie należy skorzystać z funkcji fotografii poklatkowych, umożliwiającej zapis zdjęć w formie plików filmowych oraz oglądanie powolnych zdarzeń w trybie przyspieszonego odtwarzania – od 24 do 36 000 razy szybciej.

Tryb efektów
nieprzeciętna zabawa z szeregiem efektów specjalnych, możliwość wykorzystywania programów tematycznych w potężnych sytuacjach i miejscach. Efekty specjalne, w tym kolor selektywny, Szkic kolorowy, Efekt miniatury i Noktowizor, można stosować do zdjęć i do filmów. Podczas fotografowania można zobaczyć podgląd wybranego efektu w czasie rzeczywistym i przypasować jego energiczność.

Total Digital Imaging System
Pełny potencjał 24,3-megapikselowej matrycy aparatu D750 można zastosować dzięki bogatej ofercie obiektywów NIKKOR. Dzięki świetnej zdolności rozdzielczej obiektywy NIKKOR spełniają wymagania każdej dziedziny fotografii. Aparat jest też zgodny z kreatywnym systemem oświetlenia (CLS) producenta Nikon i współpracuje z szeregiem wszechstronnych lamp błyskowych, których można używać do twórczego fotografowania z lampą zamocowaną na aparacie albo zdjętą z niego.

Zdalna obsługa
Specjalne akcesoria do fachowego sterowania bezprzewodowego i transmisji fotografii upraszczają organizację pracy. Migawkę aparatu można wyzwalać zdalnie z dowolnego urządzenia inteligentnego przy użyciu wbudowanego interfejsu Wi-Fi aparatu, a także specjalnej aplikacji WMU¹. W celu powiększenia zakresu kontroli nad fotografowaniem bezprzewodowym można zastosować bezprzewodowego przekaźnika WR-R10 lub WR-T10 albo bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania WR-1, który pozwala także sterować ustawieniami aparatu. Aby podłączyć aparat do sieci Ethernet lub bezprzewodowej sieci LAN, należy użyć opcjonalnego przekaźnika danych UT-1 wraz z przekaźnikiem bezprzewodowym WT-5.

Nieprzypisane

rozmiary przetwornika

35,9 x 24,0 mm

Pozostałe atrybuty wyświetlacza

Wizjer:
- Wizjer z pryzmatem pentagonalnym z poziomu oka
- Pokrycie kadru: Format FX (36x24): około 100% w poziomie i 100% w pionie. Format 1,2× (30x20): około 97% w poziomie i 97% w pionie. Format DX (24x16): około 97% w poziomie i 97% w pionie
- zwiększenie: Około 0,7x (obiektyw 50 mm f/1,4 ustawiony na nieskończoność -1,0 dpt.)
- Dystans widzenia całej matówki: 21 mm (-1,0 m-1 od tylnej soczewki wizjera)
- Korekcja dioptrażu: Od -3 do +1 dpt.
- Matówka: BriteView Clear Matte Mark III rodzaju B z ramkami pól AF (można wyświetlić linie kadrowania)
- Lustro: Szybkopowrotne
LCD:
- Przekątna: 8 cm (3,2 cala)
- Niskotemperaturowy polisilikonowy odchylany ekran LCD z matrycą TFT
- Kąt oglądania 170°
- Około 100% pokrycia kadru
- Regulacja jasności i kąta

Czułość ISO (min.)

100

Czułość ISO (maks.)

12800

Pozostałe parametry

- Standardy Wi-Fi (bezprzewodowy LAN): IEEE 802.11b, IEEE 802.11g
- Gniazdo statywowe: 1/4 cala (ISO 1222)

liczba pikseli pełna

24.93 Mpix

Pozostałe atrybuty matrycy

System usuwania kurzu: Czyszczenie matrycy, zbieranie danych porównawczych dla funkcji usuwania kurzu (wymaga programu Capture NX-D)

Pozostałe atrybuty obiektywu

Współpracujące obiektywy:
Współpraca z obiektywami AF NIKKOR, w tym obiektywami typu G, E i D (pewne ograniczenia dotyczą obiektywów PC), DX (z wykorzystaniem obszaru zdjęcia DX 24 x 16 1,5x), obiektywami NIKKOR AI-P, a także obiektywami AI bez procesora (tylko tryby A i M). Nie są obsługiwane obiektywy IX NIKKOR, obiektywy do aparatu F3AF ani obiektywy non-AI. Wskaźnika ustawienia ostrości można używać z obiektywami o otworze względnym f/5,6 albo pokaźniejszym (11 pól AF działa z obiektywami o otworze względnym f/8 lub obszerniejszym).

Funkcje specjalne

Odtwarzanie:
Odtwarzanie pełnoekranowe lub widok miniatur (4, 9 albo 72 zdjęcia bądź kalendarz), powiększenie w trybie odtwarzania, odtwarzanie filmów, pokaz slajdów obejmujący fotografie i filmy, wyświetlanie histogramów, wyszczególnionie obszarów prześwietlonych, informacje o zdjęciu, dane pozycji i samoczynne obracanie zdjęć.

Zasilanie

Akumulator dedykowany

Balans bieli

Ręczny , Światło dzienne (cień) , Światło żarowe , Światło jarzeniowe , automatyczny , Światło dzienne (pochmurno)

Przekątna ekranu

3,2''

kanon pamięci SD / CF

SD , SDHC , SDXC

Złącza

3,5 mm minijack , miniHDMI , microUSB

ilość pikseli skuteczna

24,3 Mpix

Przetwornik obrazu

CMOS

Czyszczenie matrycy

samoczynne

Ustawianie ostrości

AF-S , MF , AF-C , AF-A (AF-S/AF-C)

Wizjer

Tak

wbudowana lampa błyskowa

Tak

Tryby / Efekty

Czarno-biały , Portret , Film , Av (Priorytet przysłony) , Efekt miniatury , Makro , Plaża , Zachód słońca , Tv (Priorytet migawki) , Nocny , U (Własny) , samoczynny , Sport , Bez lampy , Śnieg , Ręczny , P (Program) , Zwierzęta

Format zdjęć

NEF , JPEG

Rozdzielczość JPEG (maks.)

6016 x 4016 px

Nagrywanie filmów

Tak

Rozdzielczość filmów (maks.)

1920 x 1080 px

Format video

MOV

typ kart pamięci

SD

Mocowanie obiektywu

F (Nikon, Fujifilm)

rodzaj aparatu

Lustrzanka cyfrowa

Optyka

Migawka

Szczelinowa , Elektroniczna

Procesor obrazu

EXPEED 4

Rozdzielczość RAW (maks.)

6016 x 4016 px

Tryby migawki

Samowyzwalacz , Pojedyncze zdjęcie , zdjęcia seryjne

Pomiar światła

Matrycowy , Centralnie-ważony

Fizyczne

Model

D750

Kolor

Czarny

Wysokość

113 mm

Głębokość

78 mm

Szerokość

140.5 mm

Waga

840 g

Pozostałe

Akcesoria w pakiecie

- Gumowa muszla oczna DK-21
- Pokrywka bagnetu korpusu BF-1B
- Akumulator jonowo-litowy EN-EL15 z pokrywką styków
- Ładowarka MH-25a (z adapterem wtyczki lub kablem zasilającym z wtyczką odpowiednią dla kraju lub regionu sprzedaży)
- Pokrywka okularu DK-5
- przewód USB UC-E17
- Pasek AN-DC14
- Płyta CD z programem ViewNX 2

Akcesoria opcjonalne

- Bezprzewodowe piloty zdalnego sterowania: WR-1, WR-R10
- przewód zdalnego sterowania: MC-DC2
- Odbiornik GPS: GP-1/GP-1A
- Pojemnik bateryjny: Opcjonalny wielofunkcyjny pojemnik na baterie MB-D16 z jednym akumulatorem jonowo-litowym EN-EL15 producenta Nikon lub z sześcioma bateriami alkalicznymi, akumulatorami niklowo-wodorkowymi (Ni-MH) lub litowymi rodzaju AA

Gwarancja

12

Obiektyw w pakiecie

Nie

Komunikacja bezprzewodowa

WiFi