Nikon D7500 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Nikon D7500 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-49%
Nikon D7500 Body
4299.00
RTV EURO AGD
Lustrzanka cyfrowa NIKON D7500 Body
4499.00
MediaMarkt.pl
Nikon D7500 + AF-S DX 18-140mm ED VR
5190.00
RTV EURO AGD
Lustrzanka cyfrowa NIKON D7500 +AF-S DX Nikkor 18-140MM F/3.5-5.6G ED VR
5699.00
MediaMarkt.pl
Aparat NIKON D7500 + Obiektyw 16-80mm VR
8490.00
Media Expert

Parametry

Producent:Nikon
Kategoria:Lustrzanki cyfrowe
Rozdzielczość 20.9 Mpx
Rodzaj zasilania akumulator
Format zapisu zdjęć RAW, JPEG
Przekątna ekranu 3 "
Wizjer tak
Nagrywanie filmów 4096 x 2160 (4K)

Opis

NIKON D7500Model D7500 z innowacyjną technologią przetwarzania obrazu zamknięte w niewielkim, zgrabnym korpusie bez wątpienia uraduje fotografujących, którzy nieprzerwanie dążą do perfekcji. Podobnie jak w modelu D500 matryca CMOS formatu DX o rozdzielczości 20,9 mln pikseli w modelu D7500 proponuje zakres czułości ISO, który można powiększyć do niewiarygodnej wartości odpowiadającej ISO 1 640 000. Aparat jest wyposażony w procesor EXPEED 5 firmy Nikon, który oferuje szybsze przetwarzanie obrazu. Na dodatek spore powiększenie liczby pikseli czujnika RGB do 180 tys. Wpłynęło na większą dokładność pomiaru. Filmowcy mogą rejestrować materiał video w rozdzielczości 4K/UHD. Zaimplementowana w aparat elektroniczna redukcja drgań firmy Nikon, działająca przy nagrywaniu filmów Full HD/HD, przeciwdziała niepożądanym ruchom aparatu. Ulepszenia w zakresie ergonomii obejmują odchylany monitor z obsługą dotykową oraz głęboko wyprofilowany uchwyt umożliwiający zrównoważone i wyjątkowo wygodne trzymanie aparatu. Ten model to także pierwsza lustrzanka cyfrowa firmy Nikon z wbudowaną lampą błyskową, która obsługuje sterowany radiowo, progresywny bezprzewodowy system oświetlenia. D7500 to nadzwyczajny aparat klasy wyższej dla amatorów fotografii, którzy podziwiają możliwości modelu D500, ale nie potrzebują aż tylu profesjonalnych funkcji. Dostają oni tę samą, najlepszą w swojej klasie, jakość zdjęć co w modelu D500, zamkniętą w mniejszym korpusie, który łatwiej obsługiwać. Możliwość fotografowania w tempie 8 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE oznacza szybkość i precyzję potrzebną do rejestrowania idealnych ujęć reporterskich. Na dodatek aplikacja SnapBridge pozwala udostępniać te ładne zdjęcia z dowolnego miejsca.
PODSUMOWANIE NAJWAŻNIEJSZYCH FUNKCJIJakość zdjęć flagowego modelu D500: matryca formatu DX o rozdzielczości 20,9 megapiksela. EXPEED 5. Czujka pomiaru światła RGB ze 180 tys. Pikseli. Fenomenalna czułość ISO: nadzwyczajne działanie w słabym świetle w zakresie ISO 100–51 200 z możliwością zwiększenia do ISO 1 640 000 (odpowiednik). perfekcyjne rozpoznawanie obiektów: czujka pomiaru ekspozycji RGB ze 180 tys. Pikseli z progresywnym systemem rozpoznawania scenerii. Dokładne ustalanie ekspozycji choćby przy dynamicznych ujęciach. Pomiar broniący jasne obszary przed prześwietleniem: nadaje priorytet najjaśniejszym obiektom w kadrze, pomagając uniknąć wypalonych obszarów świateł. ekstremalna precyzja AF: 51-punktowy system AF zachowuje precyzję działania aż do imponującego poziomu -3 EV. Można śledzić obiekty, blokować na nich ekspozycję i utrzymywać je w polu ostrości — choćby jeśli jedyne źródło światła to księżyc. Kinowy materiał video 4K/UHD: można rejestrować materiał w rozdzielczości 4K/UHD z prędkością 30p lub w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną prędkością 50p/60p. Film poklatkowy: łatwe generowanie płynnych i dobrze naświetlonych filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD i Full HD w aparacie, w pełnym formacie DX. 8 kl./sz pełnym śledzeniem AF/AE: można zrobić 50 fotografii w formacie NEF (RAW) albo 100 fotografii w formacie Large JPEG Fine w jednej szybkiej linii. Odchylany wyświetlacz i sterowanie dotykowe: zgrabny odchylany monitor o przekątnej 3,2 cala. Obsługa AF i spustu migawki za pośrednictwem dotykowych składników sterujących w trakcie fotografowania w trybie podglądu na żywo. Wizjer optyczny z pryzmatem pentagonalnym: zapewnia niemal stuprocentowe pokrycie kadru. Picture Control – Auto: zastosowany w aparat system Picture Control jest wyekwipowany w osiem komponentów sterujących, w tym nowy Picture Control – Auto, który optymalizuje kolor, kontrast i jasność odpowiednio do sceny. Automatyczna regulacja zmiennych w trakcie robienia wielu zdjęć. poręczność formatu DX: korpus aparatu waży jedynie około 640 g, ma głęboko wyprofilowany uchwyt i jest oporny na warunki atmosferyczne. Obiektywy NIKKOR formatu DX są kompaktowe, a współczynnik kadrowania 1,5x podczas fotografowania z użyciem obiektywów formatu FX pozwala uzyskać efekt teleobiektywu. Możliwość rozbudowy: kompatybilność z szeroką gamą lamp błyskowych Nikon i mikrofonem stereofonicznym ME-1 i mikrofonem bezprzewodowym ME-W1. Zgodność z aplikacją SnapBridge Łączność z aparatem za pośrednictwem komunikacji Bluetooth i Wi-Fi jest przystępna tylko z zastosowaniem aplikacji SnapBridge. Żeby móc korzystać z aplikacji SnapBridge producenta Nikon w połączeniu z tym aparatem, należy ją zainstalować na zgodnym urządzeniu mobilnym. Znak słowny i logo Bluetooth to zarejestrowane znaki towarowe firmy Bluetooth SIG, Inc., a korzystanie z tych znaków poprzez producenta Nikon i jej podmioty zależne podlega licencji.
Wi-Fi i logo Wi-Fi Certified są znakami handlowymi lub opatentowanymi znakami towarowymi organizacji Wi-Fi Alliance.
Android i Google Play są znakami towarowymi marki Google Inc. dane techniczne, wygląd, nazwa artykułu i dostarczane akcesoria mogą być zróżnicowane w poszczególnych krajach. Informacje technologiczne i sprzęt mogą ulec zmianom bez uprzedniego powiadomienia i bez jakichkolwiek zobowiązań ze strony producenta.AF-S DX Nikkor 18-105 mm f/3,5-5,6G ED VR
Kompaktowy, progresywny technologicznie obiektyw zmiennoogniskowy w dostępnej cenie.
wyposażony w wysokiej jakości system optyczny asygnowany do lustrzanek cyfrowych formatu Nikon DX i 5,8-krotny zoom zapewniający sprężystość fotografowania w wielu przeróżnych warunkach. Obiektyw jest także zaopatrzony w system redukcji drgań drugiej generacji (ang. Vibration reduction, VR) producenta Nikon i nieszablonowy silnik SWM (Silent Wave Motor), co zagwarantuje idealne działanie w słabych warunkach oświetleniowych, zrównoważony obraz w przetworniku i wizjerze oraz szybki i cichy autofokus.
zaawansowany technologicznie obiektyw zmiennoogniskowy z 5,8-krotnym zoomem i zakresem ogniskowych od 18 do 105 mm asygnowany do formatu DX (odpowiednik dla formatów 35 mm i FX marki Nikon: 27–157,5 mm).
Zakres ogniskowych od obiektywu szerokokątnego do teleobiektywu sprawdza się wspaniale jednocześnie przy fotografowaniu portretów, jak i robieniu zdjęć architektury i krajobrazów.
System redukcji drgań daje więcej możliwości podczas fotografowania bez statywu i umożliwia robienie zdjęć przy czasie otwarcia migawki dłuższym o 3 stopnie.
Silnik SWM (ang. Silent Wave Motor) gwarantuje szybkie i ciche działanie autofokusa.
składnik ze szkła o ultraniskiej dyspersji i soczewka asferyczna gwarantują wysoką rozdzielczość i kontrast, minimalizując jednocześnie aberrację sferyczną, astygmatyzm i inne zniekształcenia.
błyskotliwa faktura pokrywy obiektywu harmonizuje z wykończeniem korpusów lustrzanek cyfrowych marki Nikon. GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM albo FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
choćby DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania danych dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl