Nikon D780 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nikon D780 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9175.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
NIKON D780 BODY DYSTRYBUCJA PL / RATY 0% / TEL. 500 005 235
9175.00
fotosoft.pl
Aparat NIKON D780 Body
10499.00
Media Expert
Aparat NIKON D780 AF-S 24-120MM
12899.00
Media Expert
NIKON D780 + 24-120mm f/4 / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0% / TEL. 500 005 235
13299.00
fotosoft.pl

Parametry

Producent:Nikon
Kategoria:Lustrzanki cyfrowe
Maksymalna rozdzielczość zdjęć 6048 x 4024 px
Nagrywanie filmów 3840 x 2160 (4K Ultra HD)

Opis

Oficjalny sklep Nikon Jako oficjalny dystrybutor produktów Nikon zapewniamy naszym klientom przystępność szerokiego asortymentu produktów w korzystnych cenach, z oficjalnej dystrybucji, z dwuletnią gwarancją i wsparciem technicznym. Posiadamy uprawnienia do selektywnej sprzedaży profesjonalnych produktów Nikon w przeróżnych zestawach jako jeden z wybranych sklepów.

oferujemy:
Gwarancja producenta - 2 lata
Dowód zakupu: Faktura VAT 23% albo paragon
Kupujesz od POLSKIEJ RODZINNEJ firmy istniejącej od 2008 roku
artykuł nowy - nigdy nie używany
GWARANCJA ZWROTU - 14 dni
gratisowA dostawa
Już nie musisz czekać na kuriera - odbierz kiedy chcesz w paczkomacieNIKON D780
Pełna swoboda tworzenia dzisiaj bez przeszkód zrealizujesz swoją wizję. Aparat D780 zapewnia wszystko, czego można oczekiwać od mistrzowskiej lustrzanki cyfrowej, a choćby jeszcze więcej. Wygodny podgląd kadru. Długi czas działania akumulatora. Wytrzymała kompozycja. A w dodatku dwa szybkie, bezawaryjne systemy AF, efektywna funkcja śledzenia śledzenie, szeroki zakres czułości ISO i nie tylko. Zdjęcia spontaniczne albo inscenizowane. Zdjęcia lub filmy. Dzięki tej pełnoklatkowej lustrzance cyfrowej zrealizujesz odważne pomysły. Jedna lustrzanka cyfrowa, dwa systemy AF
Oto nowy poziom sprężystości. Pełnoklatkowy aparat D780 jest wyekwipowany w szybki, hybrydowy system AF przeznaczony do fotografowania w trybie podglądu na żywo i prędki, niezawodny system AF z detekcją fazy do fotografowania z zastosowaniem wizjera. W trybie podglądu na żywo szczególnie dokładny autofokus umożliwia korzystanie z 273 pól AF na matrycy, a także z AF z detekcją oka. W trakcie fotografowania z użyciem wizjera możesz wykorzystać konkretny 51-polowy system AF firmy Nikon o genialnej efektywności śledzenia. AF podczas fotografowania z zastosowaniem wizjera
51-polowy system AF z detekcją fazy działa choćby przy poziomie oświetlenia -3 EV, a w jasnym wizjerze optycznym wyraźnie widać komponowane ujęcie. Prędkie śledzenie obiektów, nawet w słabym świetle.
za każdym razem dokładnie ustawiona ostrość
podczas fotografowania z użyciem wizjera, 51-polowy autofokus zezwala na szybkie przełączanie zaawansowanych trybów AF adekwatnie do zmieniającej się sytuacji. Używaj trybu wyboru pola AF z grupy,błyskawicznie wykonywać fotografie z świetnym oddzieleniem tła. AF w trybie podglądu na żywo
w trakcie fotografowania w trybie podglądu na żywo, 273-polowy hybrydowy system AF pokrywa około 90% kadru w poziomie i około 90%
kadru w pionie. Odchylany monitor zapewnia swobodę komponowania ujęć pod dowolnym kątem i pozwala na dotykowe wyzwalanie migawki i ustawianie ostrości.
Ostrość w każdym świetle
w przypadku fotografowania obiektywem o maksymalnym otworze względnym f/1,4 albo większym, 273-polowy system AF z detekcją fazy działa nawet przy poziomie oświetlenia -5 EV. Przy naprawdę ciemnej scenerii można włączyć funkcję AF przy niewiele znaczącej jasności i fotografować z automatyką ekspozycji do poziomu -7 EV. Uchwyć spojrzenie podczas fotografowania w trybie Live View inteligentny hybrydowy system AF z detekcją oka może ustawić i utrzymywać ostrość na oczach fotografowanej osoby, jednocześnie gdy jest ona sama, jak w dodatku gdy znajduje się w tłumie. Wybierakiem wielofunkcyjnym wybierasz oko, na którym ma być ustawiona ostrość, a aparat utrzymuje ostrość choćby wtedy, gdy fotografowana osoba znajduje się w ciągłym ruchu.
prędkie rejestrowanie zdjęć Chcesz pokazać każdą fazę ruchu? Fotografując z podglądem na żywo możesz rejestrować zdjęcia o rozdzielczości Full HD (2 mln pikseli) z szybkością do 120 kl./s. Możesz też wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 4K/UHD (8 mln pikseli) z szybkością do 30 kl./s. Nigdy nie przestawaj
teraz już nic nie ogranicza swobody tworzenia. Precyzyjne zabezpieczenie obudowy przed czynnikami atmosferycznym, a także wytrzymały korpus z magnezowego odlewu sprawiają, że aparat D780 sprawdza się w każdej lokalizacji. Dwa gniazda współpracują z szybkimi kartami SD UHS-II, które prosto sprostają oferowanej poprzez aparat niezwykłej prędkość fotografii seryjnych i zapewnią natychmiastowe zwalnianie bufora. W trakcie długotrwałych sesji fotograficznych docenisz głęboko wyprofilowany uchwyt i długi czas działania akumulatora.
Uchwyć każdą scenę
Niezwykłe widoki. Skrajna akcja. Pełnoklatkowa matryca CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 24,5 mln pikseli i procesor przetwarzania obrazu EXPEED 6 obszerny zakres dynamiki i znakomitą jakość zdjęć w ultraszerokim zakresie czułości ISO. Detektor RGB o rozdzielczości 180 000 pikseli i zaawansowany system rozpoznawania scenerii, te same co w lustrzance D850, gwarantują niesamowitą precyzję. Swoboda fotografowania, dzięki której Twoje prace osiągną nowy poziom Dzięki lustrzance D780 możesz bezpośrednio korzystać z ulubionych obiektywów NIKKOR z mocowaniem F, a także ze wszystkich lamp błyskowych Nikon. Aparat w pełni współpracuje ze sterowanym radiowo, nowoczesnym bezprzewodowym systemem oświetlenia, dzięki temu możesz używać wszechstronnej lampy błyskowej SB-5000. Dzięki bardzo szybkiemu przesyłaniu informacji i łączności bezprzewodowej możesz prosto pokazać światu swoje zdjęcia.
Film taki, jakiego wymaga akcja
Dzięki matrycy o rozdzielczości 6K lustrzanka D780 rejestruje filmy 4K/UHD z szybkością 30p / 25p / 24p bez współczynnika kadrowania. Aparat również nagrywanie sekwencji poklatkowych w rozdzielczości Full HD z maksymalną prędkością 120p, wraz z dźwiękiem. Na dodatek, możesz nagrywać filmy w formacie DX z szybkością 50p/60p. Podczas filmowania można ustawiać szybkość autofokusa, a także śledzenie ostrości, a w dodatku są dostępne cztery tryby pól AF. zaimplementowana funkcja nagrywania filmów poklatkowych Aparat umożliwia nagrywanie atrakcyjnych filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD. Funkcja wygładzania ekspozycji ogranicza rozbieżności ekspozycji pomiędzy zdjęciami gwarantując płynne przejścia. Funkcja bezgłośnego fotografowania z interwalometrem uniemożliwia poruszeniom mechanicznym i odgłosom pracy migawki. Zakres pomiaru ekspozycji w słabym świetle można powiększyć do -3 EV, a czas otwarcia migawki można wydłużyć do 900 s. AF-S NIKKOR 24-120mm f/4G ED VR Kompaktowy i wszechstronny obiektyw z 5-krotnym zoomem dedykowany do lustrzanek jednoobiektywowych firmy Nikon formatu FX. Proponuje wysoką jakość optyczną, stały otwór przysłony f/4, a także wszechstronny zakres ogniskowych 24–120 mm. Druga generacja systemu redukcji drgań firmy Nikon zagwarantuje wyjątkowo ostre zdjęcia nawet w przy słabym oświetleniu, a warstwa nanokrystaliczna ogranicza wpływ refleksów i flar. Obiektyw o wysokiej sprawności z 5-krotnym zoomem. Uniwersalny zakres ogniskowych 24–120 mm i stały otwór przysłony f/4. System redukcji drgań drugiej generacji (VR II) w trybach normalnym i aktywnym. Pozwala stosować czasy otwarcia migawki dłuższe choćby o 3,5* stopnia. Powłoka nanokrystaliczna obniża występowanie refleksów i efektów flary. Cichy silnik falowy sprawia, iż autofokus działa szybko, cicho i precyzyjnie. Gumowe uszczelnienie mocowania. ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:
 • NIKON D780
 • 24-120 VR
 • ŚCIERECZKA FOTOSOFT
 • PASEK DO APARATU AN-DC21
 • POKRYWKA BAGNETU KORPUSU BF-1B
 • MUSZLA DK-31
 • DK-5
 • AKUMULATOR EN-EL15b
 • ŁADOWARKA MH-25a
 • przewód USB

Ściereczka z LOGO naszego sklepuna dodatek dołączamy miękką ściereczkę do czyszczenia. Nadzwyczajna do czyszczenia gładkich powierzchni, nie powoduje zarysowań. Spełni swoją funkcję w czyszczeniu:
 • płyt CD
 • obiektywów
 • filtrów do obiektywów
 • wyświetlaczy LCD
rozmiary: 18cm x 15 cm