Condor Lutownica transformatorowa 100 w - wysyłamy do 18:30 (5902143138334) promocja 2024

Cena69.98
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Castorama

Parametry

Producent:CONDOR
Kategoria:Lutownice

Opis

Lutownica transformatorowa Drel nadaje się do progresywnych zadań. Ten model urządzenia cechuje się ekspresowo nagrzewającym się grotem, co wpływa na czas pracy. Funkcjonalnym wyposażeniem lutownicy jest także lampa, która oświetla powierzchnię obrabianego przedmiotu.

W naszym sklepie odnajdziesz sporo innych akcesoriów i narzędzi Drel Lutownica transformatorowa Drel 100 W to urządzenie, które nadaje się do instalacji samochodowych albo elektrycznych, a konkretnie niskiego napięcia.

Urządzenie ma szczególne wykorzystanie, jeśli podczas pracy wymagana jest obszerniejsza temperatura nagrzewania. Oprócz tego lutownica jest perfekcyjnym rozwiązaniem, jeśli chcesz zespoić elementy o pokaźnej średnicy.

Niklowany grot cechuje się ekspresowym czasem nagrzewania. Dzięki temu nie musisz tracić czasu i czekać długich kilku minut na możliwość użytkowania. Lutownica transformatorowa Drel została wykonana z tworzywa sztucznego i stali.

Ma poręczną konstrukcję, dzięki temu jest wygodna w stosowaniu. Sprawdź nasz asortyment i inne akcesoria i narzędzia Drel, które przydadzą się równocześnie w fachowym zakładzie, jak i przydomowym garażu