Urządzenie do gotowania makaronu gazowe CPA-74 G promocja 2023

Cena17233.78
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie M&M Gastro

Parametry

Producent:RM Gastro
Kategoria:Makaroniarki gastronomiczne

Opis

Urządzenie do gotowania makaronu, makaroniarka gazowa CPA-74G z linii Lotus 700. Samoczynne napuszczanie wody. Komora o rozmiarach 30,5x33,5x32,7 cm (GN 2/3) wykonana ze stali kwasoodpornej. Zamontowany zawór do napuszczaniu wody oraz zawór spustowy z rurką do podłączenia odpływu.

czujka poziomu wody. Zapalacz piezzoelektryczny. Płomień pilotujący. Linia Lotus 700 znamionuje się najwyższą jakością wykonania. Płyty górne urządzeń stworzone z blachy rdzoodpornej AISI 304 o grubości 1,5 mm.

Rozwiązanie konstrukcyjne prosty montaż poszczególnych elementów w ciągu urządzeń przyściennych albo w bloku centralnym. Wszystkie moduły posiadają listwę krawędziową zapobiegająca przedostawaniu się żywności do przestrzeni pomiędzy ścianami.

na dodatek można zainstalować listwy, które połącza linię w jedną całość i w całości zamkną boczną przestrzeń. Podstawy zaopatrzone w masywne nóżki umożliwiające kompensowanie sporych nierówności. Zaokrąglone krawędzie w sposób stanowczy wpływają na utrzymanie urządzeń w czystości.