Urządzenie do gotowania makaronu gazowe CPA-74 G promocja 2021

Cena14415.6
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie M&M Gastro

Parametry

Producent:RM Gastro
Kategoria:Makaroniarki gastronomiczne

Opis

Urządzenie do gotowania makaronu, makaroniarka gazowa CPA-74G z linii Lotus 700. Samoczynne napuszczanie wody. Komora o wymiarach 30,5x33,5x32,7 cm (GN 2/3) wyprodukowana ze stali kwasoodpornej. Zamontowany zawór do napuszczaniu wody i zawór spustowy z rurką do podłączenia odpływu.

sensor poziomu wody. Zapalacz piezzoelektryczny. Płomień pilotujący. Linia Lotus 700 znamionuje się najwyższą jakością wykonania. Płyty górne urządzeń wyprodukowane z blachy rdzoodpornej AISI 304 o grubości 1,5 mm.

Rozwiązanie konstrukcyjne przystępny montaż poszczególnych części w ciągu urządzeń przyściennych albo w bloku centralnym. Wszystkie moduły posiadają listwę krawędziową zapobiegająca przedostawaniu się żywności do przestrzeni pomiędzy ścianami.

dodatkowo można zainstalować listwy, które połącza linię w jedną całość i w pełni zamkną boczną przestrzeń. Podstawy zaopatrzone w masywne nóżki umożliwiające rekompensowanie obfitych nierówności. Zaokrąglone krawędzie w sposób zasadniczy wpływają na utrzymanie sprzętów w czystości.