Masażer do stóp fb 25 marki Beurer promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Masażer do stóp fb 25 marki Beurer oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 278.07 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Beurer FB 35
278.07
OleOle!
Beurer FB 35
299.00
RTV EURO AGD
Masażer do stóp BEURER Aroma FB 35
314.00
Empik

Parametry

Producent:beurer
Kategoria:Masażery do stóp

Opis

Hydromasaż do stóp z filtrem do aromaterapii FB 35 - Beurer W trosce o stosownyą kondycję stóp warto regularnie poddawać je profesjonalnemu masażowi. Pod tym kątem świetnym wyborem okaże się masażer do stóp FB 35 – Beurer, który pozostał zaprojektowany z myślą o najważniejszych kryteriach potencjalnego konsumenta.

Urządzenie zostało zaopatrzone w 16 zintegrowanych magnesów, dzięki którym można wykonać efektywny masaż magnetyczny. Równocześnie warto nadmienić, że sprawdzą się one także przy mistrzowskim pedicure.

produkt udostępnia aż trzy zróżnicowane funkcje – masaż wibracyjny i bąbelkowy, a także opcję utrzymywania optymalnej temperatury wody. Sama wanienka działa w oparciu o podczerwień, dzięki czemu zapewnia uczucie błogiego odprężenia.

Masażer do stóp FB 35 – Beurer jest sprzedawany wraz z trzema końcówkami używanymi w pedicure. Warto zwrócić uwagę na jego wygodny uchwyt, który ułatwia przenoszenie urządzenia. Prezentowany model jest niezwykle komfortowy w obsłudze, między innymi dzięki poręcznej osłonce przeciwrozpryskowej.

marka zadbał także o szczegóły, czego dowodem są przeciwpoślizgowe podstawki. Specjalnie opracowana konstrukcja zapewnia wspaniałą izolację grzewczą, co wpływa na sprawność całego zabiegu. Urządzenie jest utrzymane w istotnie atrakcyjnym designie, w różowo-białej tonacji.

Masażer może być używany także w aromaterapii. Opis produktu: Urządzenie posiada funkcję masażu magnetycznego (aż 16 zintegrowanych magnesów), można je stosować do pedicure 3 funkcje: masaż wibracyjny, masaż bąbelkowy, funkcja podtrzymywania stałej temperatury wody.

Wanienka działa kojąco i odprężająco dzięki zaimplementowaniu podczerwieni 3 wymienne końcówki z poręcznym zamocowaniem znajdujące użycie w pedicure funkcjonalny uchwyt Osłonka przeciwrozpryskowa antypoślizgowe gumowe nóżki użycie podwójnych ścianek w celu lepszej izolacji cieplnej Moc: 140W Gwarancja 36 miesięcy